SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Mam OLIMP VITA-MIN PLUS JUNIOR MULTIWITAMINA ale tam poza kodem kreskowym nie ma kodu 3D, a na stronie konkursu widać że biorą udział w konkursie, wiec jak to jest? O ilę pamiętam Flexagen na opakowaniu też ma tylko kod kreskowy.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
scheu - lada chwila ja ostatni dostalem po 15 roboczych

tez poslalem w srode - ponad 600

pare doliczonych recznie jak np nowe witaminy Bx i mam nadziej ze bedzie sie ilosc zgadzac
jeden naderwany tez byl ale licze na wyrozumialosc olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
co sie oplaca najbardziej brac?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23513
czy wysyłając kody muszę podawać cenę ile za nie dałem ? Bo w tym kalkulatorze to liczy mi punkty z ceny Waszej .

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Liczy Ci kalkulator po cenach Olimpowych czyli jak kupiłeś coś za 15 zł a w kalkulatorze jest cena 20 zł to masz 4 punkty.
A ja proszę o odpowiedź na moje pytanie!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
po jakim czasie przysyłają suple za punkty? bo wysłałem je ponad 2 tyg temu i cisza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
po jakim czasie przysyłają suple za punkty? bo wysłałem je ponad 2 tyg temu i cisza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
roznie w roznych okresach bywa
ostatnio bylo dosc szybko
ale jesli wyslales 2 tygodnie temu bez poleconego to mozna zalozyc ze dopiero po tygodniu dotarl do Olimpa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
wysłałem poleconym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czyli mam racje - szedl kolo tygodnia ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium