SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze najwieksze "kulturystyczne" zmartwienie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3190
W moim przypadku to bedzie lipomastia, przez ktora zaczalem w sumie cwiczyc - to mam zamiar skorygowac do wakacji. Z tym jest ciezko i to mnie martwi

Na drugim miejscu nieproporcjonalnie duze: lydki, uda i dupa w porownianiu do reszty ciala - to korygowalo sie samo przez sie w ciagu ostatnich 16 miesiecy, a teraz zaczyna wygladac rowno, ladnie i naturalnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
widzę, że wiele osób tutaj narzeka na rozstępy, więc może ja się wetnę z pytaniem... ostatnio porobiły mi się niezłe rozstępy w bardzo niskiej części pleców, właściwie niedaleko tyłka w każdym razie tam, gdzie prostowniki chyba się już kończą. jednego dnia było ich raczej mało, po jakimś czasie wyskoczyło więcej i jeszcze jeden niewielki na najszerszym grzbietu. ostatnio nie rosłem na wzrost, więc czego to może być oznaka? masa mi gdzieś skoczyła? tylko gdzie, jak w tych miejscach akurat mięśnie się kończą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nigdy nie chciało mi się diety trzymać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
a ja nie lubie robic przerw a wiem ze to konieczne
i mam meczarnie w oczekiwaniu na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Pepo jak prawdziwy maniak

Diety też mi się trzymać nie chce, a głównym moim zmartwieniem jest mój wzrost... ciężko zabudować coś tak długiego

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Lipomastia, szerokie biodra, małe bicepsy, nie lubię nóg ćwiczyć i nie mam zbilansowanej diety

Jak czytam to co napisałem to dochodzę do wniosku że chyba jestem sezonowcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6667
prawy biceps jest nie proporcjonalny do lewego :( krótszy i bez szczytu :( i jeszcze najszybciej zalewają mi się uda.. i zarazem najtrudniej jest mi je wyrzeźbic

tylko Widzew RTS!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5857
Ja tak jek pepo nienawidze czekac na nastepny trening,a poza tym to jak wszyscy nie lubie diety i boje sie "zalania" heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Jeszcze 20 kilo czystego wyrzeźbionego miecha i życie bez zmartwien lewa łapka ciut mniejsza od prawej ... a drugie zmartwienie to brak sprzetu i kasy na niego nie mowiac o profesjonalnej siłce

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
To samo co Pepo:) nie lubie dni nietreningowych, bo kur*a nudno jest

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
możemy sie tutaj pożalić że NIE LUBIMY ROBIĆ NUK ;(;( haha

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3190
Nie lubie dni "nietreningowych" bo wtedy robie HIIT, ktory naprawde daje po dupie. Tylko dlatego heh

Wkurzylo mnie jeszcze kiedys jak chcialem zrobic caly trening z 45 sekundami pomiedzy seriami i padlem po 10 minutach. Wtedy zrozumialem, ze sila moze i jest ale wytrzymalosc to juz nie bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja Domowa Siłownia, zrobiona w pokoju :D

Następny temat

ZDJECIA MOJEJ SILKI

WHEY premium