SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening rzeźbowy do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Mam 20 lat, ważę 77kg a na siłowni ćwiczę już od kilku lat(prze ten czas przybyło mnie około 6-7kg) i plan treningu chciałbym dopasować tak, żeby ćwiczyć jedną partię dwa razy w tygodniu. Główny nacisk kładę na klatkę, ponieważ biceps już jest spory, a triceps będzie się ćwiczył samoczynnie z klatką. Barki też mnie mało interesują. Wiem, że napiszecie "ćwicz wszystkie partie po równo..", ale jeśli któryś mięsień jest nieproporcjonalny to sobie go w pewnym sensie odpuszczamy, tak? Mam tu na myśli plan na rzeźbę i redukcję. Czy plan jest w miarę dobrze ułożony? Dieta oczywiście jest.



Poniedziałek: klatka, plecy, aeroby
-rozpiętki 3x12
-wyciskanie płasko 1x12, skos górny 1x12, skos dolny 1x12
-pompki szwedzkie 2x12
-aeroby około 30/40 min

Wtorek: interwały
-5min truchtu rozgrzewkowego, 15x30/30 bieg w miejscu, 2 min truchtu

Środa: nogi, barki, brzuch, aeroby
-przysiady ze sztangą na barkach 3x12
-podciąganie nachwytem 2x8
-podciąganie podchwytem 1x8

-aeroby

Czwartek: wolne

Piątek: klatka, plecy, aeroby
-rozpiętki 3x12
-wyciskanie płasko 1x12, skos górny 1x12, skos dolny 1x12
-pompki szwedzkie 2x12
-aeroby około 30/40 min

Sobota: interwały(22min)
-5min truchtu rozgrzewkowego, 15x30/30 bieg w miejscu, 2 min truchtu

Niedziela: nogi, barki, brzuch, aeroby
-przysiady ze sztangą na barkach 3x12
-podciąganie nachwytem 2x8
-podciąganie podchwytem 1x8
-aeroby


Myślę jeszcze czy dobrze by było zrobić tak:

pon klatka, plecy, aeroby
Wt interwały
Śr nogi, barki, brzuch, aeroby
Czw wolne
Pt klatka, plecy, aeroby
Sb interwały
Nd nogi, barki, brzuch, aeroby
Pon wolne
Wt klatka, plecy, aeroby
Śr interwały
.
.
.
Co myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html 
trochę wzorowałem się na tym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki, trochę mi się poje****..

Poniedziałek: klatka, plecy, aeroby
-rozpiętki 3x12
-wyciskanie płasko 1x12, skos górny 1x12, skos dolny 1x12
-pompki szwedzkie 2x12
-podciąganie nachwytem 2x8
-podciąganie podchwytem 1x8
-aeroby około 30/40 min

Środa: nogi, barki, brzuch, aeroby
-przysiady ze sztangą na barkach 3x12
-wyciskanie sztangi nad głową 2x12/ podciąganie wzdłuż tułowia 2x12

a na brzuch to nie wymieniłem, bo wiem co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
interwaly raz moze dwa w tyg. trening wez jakis normalny a nie jakies kombinowanie. co to ta sroda ma byc ? *** nie trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co znaczy normalny? Napisałem, że nie chce zbyt mocno angażować danych partii i większy nacisk chce kłaść na klatkę.. Więc po co mam brać trening na wszystkie te partie? Bo co w tym złego, że plan jest ułożony samodzielnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
rzezba czyli i tak Ci nic nie urosnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
masz plany partia 2 razy na tydzien wez gotowca barki rob sobie mniejszym obciazeniem byle je poruszyc po silowym treningu cardio i wszystko. wazysz 77 kg nie wiem co TY chcesz tam zrzucac specjalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, poszukam jakiegoś gotowego planu i może zrobię tak jak mówisz(mniejsze obciążenie).
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
jak cos idzie dobrze to cisnac dalej :) organizm jest tak skonstruowany ze nawet jakbys czegos wogole nie cwiczyl to i tak urosnie zeby nadganiac do reszty miesni,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 475
dobrze mowisz ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
czasem mi sie uda :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały-siłownia, a aeroby

Następny temat

Dziennik Trójboisty: Czyli Ciężkie powroty do poważnego dźwigania

WHEY premium