SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening a Sex

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 163


Trening a Sex ... Godzicie to jakos ? W koncu testosteron nie jest produkowany w niewadomo jakich ilosciach :) Jeżeli ćwiczycie trenigiem drążony w systemie 3x1 (Np. Pon. Sr. Pn.) To z tego wynika ze mozna Grzac sie tylko w soboty, a w niedziele testosteron wytworzy sie na poniedziałek. Przeszkadza wam siłka w łóżku ?

Z pozdrowieniami Marcin
<<No Pain No Gain>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Dobre pytanie mi generalnie nie przeszkadza ale czy po stosunku spada gwałtownie poziom testosteronu? bo jeśli tak to słabe będą efekty przy niskim poziomie testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Pany, gzijcie się do woli, mi osobiście sex pomaga w ćwiczeniach(pośrednio) bo po seksie mam dobry chumor, jestem odprężony i czuje jakby we mnie siły nowe wstąpiły więc nie wpadajcie w paranoje

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
jak chce ci sie pieprzyc tzn ze masz wysoki poziom testosteronu jak sobie zamoczysz to ci spadnie i tak w kółko wiec sex 3 razy w tygodniu jest wskazany... przykład: trening-sex-trening-sex-trening-sex-wolne tylko nie zajedzi kobiety tylko nie pieprz sie przed treningiem jak masz trening np o 19 lub 18 to jak sobie tak do 12 zamoczysz to sie nic nie stanie ( kobiecie nie mozna odmawiac bo sie zrazi )

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Ja nie bede sie wypowiadał , bo miałem problemy ale nie wiem do dzis czym spowodowne.

Masterice HUMOR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Yakuza nie Ty jeden i też nie wiadomo czym spowodowane

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
To mówicie że zbyt częsty sex może się źle odbic na treningu ?
Heh ... To chyba musze małe modyfikacje w rozpisce zrobić ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Nic nie przeszkadza, rób to nawet codziennie będziesz miał dobre ukrwienie a przez to pompe jak po krecie

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Wyglada to tak, ze ludzie cwiczacy z mala lub srednia intensywnoscia i kilka razy w tygodniu (ale rekreacyjnie) zyskuja dzieki treningowi takze na tym polu (sex). Jednakze, jesli ktos cwiczy bardzo ostro (typowy wyczyn) to moze miec problemy. Zreszta czasem przed zawodami nie mozna sobie pozwolic na tego typu relaks. Choc sa dwie szkoly wsrod trenerow. Drudzy uwazaja, ze takie odprezenie jest dobre dla psychiki. Coz...nie przesadzajcie wiec. Dziewczyna wazniejsza niz trening

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
No ale tak własciwie to patrząc na to z drugiej strony - sexu to mi się zawsze wydawało, że tacy co się dużo stukają to mają tego testosteronu więcej niż ci co na przykład nie robią tego w ogóle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Jeżeli testosteron ma wogóle na to jakiś wpływ to napewno skutki są niezauważalne

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka

Następny temat

Jedno male zapytanko

WHEY premium