SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Siła do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
Poniedziałek: Klatka

Wyciskanie sztangi na lawce poziomej: 8/6/4/2/2/1
Wyciskanie sztangi na lawce skos górny 4x 8-10
Rozpietki 3x 12-15 <- Co tydzień inne ćwiczenie

Wtorek: Plecy

wiosłowanie sztangą 5 serii 8,6,4,2,2 (sztanga prosta nachwyt)
wiosłowanie hantlem 4 serie po 8-10 pow
ściąganie drążka wyciągu górnego szerokim uchwytem 3x 12-15pow

Czwartek: Barki
wyciskanie z klatki 5x 8,6,4,3,2 pow
podciaganie sztangi do brody 4x 8-10 pow
Co tydzien inne 3x 12-15

Piątek: Biceps/Triceps
Uginanie ramion podchwytem wyciąg dolny / po 2 serie rozgrzewka
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc /

Uginanie ramion podchwytem na modlitewniku (sztanga prosta)10/8/6/4/4
Francuskie leżąc (łamany gryf) lub wyciskanie wąsko 10/8/6/4/4


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17.5

Waga: 75

Wzrost: 180

Cel treningowy: siła

Staż treningowy na słowni: Troche ponad rok

Uprawiane inne sporty: Rower

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt siłownia

Dieta: Brak :D Staram się jeść regularnie co 3h i calkiem dobrze

Przeciwskaznania medyczne: Brak (chyba:D)

Zażywane suplementy: Brak

Niektórzy niszczą innych aby podbudować siebie. Inni poprostu buduja..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
TZn próbowałem juz robic klatke 2x w tyg i dawało to odwrotny efekt. Zamiast siły przybywać to jej brakowało ;p

Niektórzy niszczą innych aby podbudować siebie. Inni poprostu buduja..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tego planu "na siłe" nawet nie sprawdzałem, zobaczyłem tylko, że są w nim rozpiętki...

To, że dałeś powtórzenia w granicach 8-2 to nie znaczy, że to już jest plan typowo siłowy.


http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2284


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
Jak mozna zauważyć jestem początkujący. Jest to plan, który dostałem a nie sam pisałem ;p JAko, że dopiero pierwszy raz robie siłe wiec na każdą partię tylko 1 ćwiczenie jest typowo siłowe (mniej techniki byle wypchnąć)a reszta juz normalnie.

Niektórzy niszczą innych aby podbudować siebie. Inni poprostu buduja..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jakie plany przerabiałeś do tej pory i jaki zanotowałeś progrs siłowy w mc,wl i siadzie ?



Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
3 Msc FBW i okolo roku splity 4x w tyg. Jesli chodzi o mc i przysiad to od września nie moge robić ze względu na 1 chorą noge ;/. Postanowilem zrobic siłe bo w szczególności na klatke mi siła stoi cały czas w miejscu ;/

Niektórzy niszczą innych aby podbudować siebie. Inni poprostu buduja..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Klate masz taką strasznie standardową.

Masz 4 dni treningowe to zrobiłbym splita każdą partie 2x w tyg

https://www.sfd.pl/[art]_Split_-_partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html


lub pokombinował z rozkładem partii raz w tyg.


No z tą nogą masz ?



Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Jeżeli zależy ci na poprawi wyniku w wyciskaniu leżąc i tylko na nim zamierzasz się koncentrować to proponuje zastosować poniższy plan który będzie skrojony w sam raz do twoich potrzeb i stażu.
https://www.sfd.pl/Przykładowe_schematy_dla_początkujących_wyciskaczy/trójboistów-t386241.html 

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
Tzn ogole zalezy mi na dojsciu powiedzmy do mniej wiecej 100kg w wyciskaniu leżąc. Duzo bardziej zalezy mi na sylwetce a teraz chcialem nabrac troche sily. W tamtym tygodniu zacząłem ten plan i w tym już czułem wiecej siły co moze sie wydawac smieszne bo jak po tygodniu mozna poczuc przyplyw sily ;p

A jeśli chodzi o noge to w lewym kolanie wypada mi rzepka(kolano mam na boku przez chwile ;p) 3 Dni temu zdarzyło mi się to już3 raz i najprawdopodobniej bede miał operacje na tą noge.. Wizyte u lekarza prywatnego mam dopiero na 14 kwietnia więc wtedy dopiero sie dowiem co jest i czy bede mogl cwiczyc i obciazac nogi

Niektórzy niszczą innych aby podbudować siebie. Inni poprostu buduja..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To nogi lepiej sobie darować na razie...

Plecy
Klata + barki

bic + tric

Może takie połączenie by ci pasowało ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 244
No ale wiesz robiąc siłe to klatka z barkami troche nie bardzo.. Triceps bym zameczył

Niektórzy niszczą innych aby podbudować siebie. Inni poprostu buduja..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Plecy
Klata + bic
Barki + tric

Albo klate zrobić w osobny dzień, plecy z bicem a barki z tricem.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia i Muay Thai

Następny temat

Londi/Dziennik - gibkość

WHEY premium