SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Rzeźba

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432
Witam forumowiczów , chciałbym od was uzyskać dobrych rad odnośnie treningu na rzeźbę ciała chodzi mi w szczególności o :
-brzuch
-klatka piersiowa
-ręce
Chciałbym wszystko ćwiczyć w domowych warunkach choć mam możliwość 2 razy w tygodniu poćwiczyć na domowej sztandze . Mój staż jest znikomy troszkę brzuszków , więcej pompek itp. Wg nie widziałem rezultatów z moich wieczornych ćwiczeń . I do was problem czy możecie mi może podać jakąś metodę albo ułożyć plan treningowy ??<proszę>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Masz tutaj trening, oparty na ciezaze wlasnego ciala;].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3921
j/w
Po pierwsze wrzuć ankiete.
Po drugie sprawdź podwieszone tematy.
Po trzecie ułóż plan i daj do sprawdzenia.

Mój dziennik:http://www.sfd.pl/Proteo_system_by_jajek999_Wstawaj_i_walcz!!!!-t578639.html - zapraszam!

Jeśli pomogłem to daj SOG'a;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432
Wiek -16
Waga - 60 kg
Wzrost - 176
Cel do osiągnięcia - Rzeźba
Staż - troche pompek i brzuszków
Aktywność fizyczna - wf , bieganie , kosz , siatkówka
Będę chciał realizować trening w domowych warunkach i zapoznałem się z tymi poradnikami a dietą też :)
Ale z tym planem troszkę będzie lipa ;/ nie wiem jakie są dobre ćwiczenia na -klatkę , -brzuch , -biceps , -triceps .
Chciałbym ćwiczyć 3 razy tygodniowo :)
Czy mógłby mi ktoś pomóc z tym planem treningowym POMOCY !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3921
W czym ty chcesz rzeźbić??? Rzeźba=redukcja, a ty ważysz 60 kg przy wzroście 176. Jedź na masę. Trening może być Mawashiego jest w podwieszonych, Jakiś inny z forum lub Proteo system. Ostatecznie wejdź na domowy atlas ćwiczeń, skleć plan i daj do oceny. pzdr

Mój dziennik:http://www.sfd.pl/Proteo_system_by_jajek999_Wstawaj_i_walcz!!!!-t578639.html - zapraszam!

Jeśli pomogłem to daj SOG'a;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432
Ok Wstawiam plan :)
- Pompki na piąstkach 3 s po 10 pow
- Brzuszki 3 s po 40 pow
- Pompki z uniesionymi nogami na krześle 1 s po 10 pow
- Podciąganie na drążku 3 s po 5 pow
- Zwis na drążku podciąganie kolan do Klatki Piersiowej 2 s po 10 pow
Taki jest mój plan ubogi ;/ Czy moglibyście mi jakie podać fajne ćwiczenia do tego planu ?? W najbliższym czasie jak pieniądze będą w kieszeni będę planował kupić hantle wtedy rozwinę swój plan :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwicz lepiej planem Mawashiego w podwieszonych. Po 2 mc bedziesz mogl sie na cos powazniejszego przerzucisz. Sam za ukladanie treningow sie na razie nie bierz, za mala wiedze masz, najlepiej czytaj, czytaj i czytaj tematy w roznych dzialach i zdobywaj wiedze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Układać trening jeśli chcesz możesz sam , ale daj do poprawy. Poza tym ćwicz całe ciało , nogi też.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432
nogi będę ćwiczył biegając codziennie wieczorem i rower w nudne dni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie jest cwiczenie nog...
nogi musisz cwiczyc na ciezarach, a nie plazowy zestaw klata+bic+brzuch... sezon rlz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Jak nie masz ciężarów to przysady hinduskie , przysiady na jednej nodze , żuraw itp.

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki i brzuszki

Następny temat

Trening- do dyspozycji hantle i drążek

WHEY premium