SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test - VITALMAX by Chaczyk pods.str.15

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
więc wyszło na to że 90kg na raz biore
90kg na ostatnim treningu negatywów zrobiłem 3ruchy i 2 z pomocą .


Ten 60dniowy cykl to pewnie mega hardcore będzie, tutaj lekko lekko, a potem TRZASK i jazda. Dużej progresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
znaczy ja wiem,ze Ty 90kg na serie jakąś tam bierzesz - pisalem tylko do osoby wyzej, ogolnie co ma piernik do wiatraka...wycisk na plaskiej podstawowe cwiczenie zlozone, a wioslowanie hantlem na plecy , nie ma co porównywać
i wg mnie obciazenia są ok

niewielu u mnie na silowni robi wioslo najwiekszymi hantlami;wiec 30-35kg wcale to nie sa male obciazenia chyba ,ze ktos robi na 'odwal sie'

co do przyrostów i innych takich, co ma być to bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Masz racje, a na plecy dla mnie podstawowe jest podciąganie szerokim nadchwytem jeżeli chodzi o najszerszy, po HST jeżeli będe robił dzielony na pewno do niego powróce

Też widziałem ludzi co biorą największe hantle, ale dla niektórych to nie było już wiosłowanie tylko machanie, mam nadzieje, że im chociaż w tylni akton barków weszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
w sumie to plecy lubią bardziej dynamiczne ruchy

ila ja bym dał żeby u mnie na siłce były hantle 50kg...

ontopic:fajnie obserowało się ten test pod względem wypiski z treningów i progresji ciężaru z treningu na trening

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
"machanie" - chodziło mi o byle jaki sposób wykonywania

Obserwowało? Test trwa nadal - obserwuje heheh

Właśnie zajadam się półtłustym twarogiem z pomidorem. I niedlugo już spać, jutro kolejny dzień pełen zaskakujących przygód

Kolorowej nocki

=========================================================

Zapraszam:
https://www.sfd.pl/temat296060/#post0





Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2006-10-22 12:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile Cie Chaczyk wyniesie koszt tego cyklu?Chodzi mi o same odzywki,suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Test jest sponsorowany przez Sonbatego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57500
Co do wioslowania jednoracz sztangielką to najwieksze znaczenie w tym cwiczeniu odgrywa technika ciezar jest sprawą drugorzędną, wazne zeby przy unoszeniu sztangielkii w koncowej fazie ruchu lekka spiąci powoli opuszczac, co do cieżaru to kiedys cwiczylem serie od 30 do 40 kg na kilka ruchow teraz przez to ze cwicze na Styrskiej zmuszony jestem do przerzucenia sie na wyciągi.. buzka i fajny tescik sam niedlyugo przymierzam sie do starego dobrego mono - Banan pracujusz jeszcze u Sona ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
ja dzisiaj bylem na na siłe na ul. Styrskiej zamiast w-f na UŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Trzeci trening negatywów

Klatka
wycisk sztangi na poziomej ławeczce 92kilo 2serie
przenoszenie sztangielki 25kilo 2seria

Nogi
przysiady 96kilo 2serie
uginanie nóg w leżeniu 2serie

Plecy
ściąganie wyciągu górnego do klatki 2serie
wiosłowanie 30kilo hantel 2serie

Barki
wyciskanie hantli 2x27,5kg 2serie
unoszenie hantli bokiem 2x12,5kg 1seria

Triceps
wycisk francuski sztangi leżąc 40kilo 2serie

Biceps
uginanie ramion ze sztangą podchwytem stojąc 40kilo 2serie

Brzuch
Unoszenie nóg 3serie Spinanie 2serie


===========================================================

Na łapy bardzo siła skoczyła co da się odczuć, wcześniej nie robiłem takimi ciężarami Klatka też weszła ładnie 3 ruchy udało mi się samemu zrobić więc znowu progres. Trening szybki i sprawny jestem z niego zadowolony. Do tego udany dzień w szkole więc ogólnie nieźle.

Po treningu od razu Kiwi z mono po około 20minutach białeczko no i później wołowinka z ryżem, kukurydzą i groszkiem - bardzo smacznie wyszło

Teraz muszę troche poodpoczywać

===========================================================
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYMATIZE mega milk

Następny temat

Jakie białko najlepsze?

WHEY premium