SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOYSY / kaloryfer + wcięcie / fotki str. 12

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ty weź wrzuć jakieś foty, jak to wygląda obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3435
Rada na wrzesień: studia studiami, ale kilogramy się same nie przerzucą.
/powiadomki, będę wpadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
sylwetka bardzo estetyczna I muza pierwsza klasa

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
dextr - nooo dokładnie - ale jak mam siłę to zawszę staram się coś na tej siłce pomachać - tak aby chociaż kalorii trochę spalić

Regenat - fotki dam 30.07.2012 do konkursu keltona forma lipna, szczególnie w porównaniu do tych fotek ze strony 12. Ale będzie duży progres, na który już zaczynam pracować

PanTomeusz - wiem wiem - staram się tyrać też będę wpadał do ciebie - pozdro

SZTYWNY91 - a dziękuję obecnie forma trochę gorsza - ponieważ miałem troche przerwy przez sesje i kontuzje - ale wracam do tego co było.


_____________________________________________________________________

Dzisiaj zrobię trening: klatka + bicepsy + brzuch
jako że staram skupić się na brzuchu i tego pilnować - chcę zrobić dzisiaj ćwiczenie które daje kopa, a nie wykonywałem go dobrych kilka tygodni - a mianowicie: russian twist
Jednak brzuch ćwiczyłem wczoraj - więc poza russian twost wystarczy jeszcze jedno, max 2 ćwiczenia - ale jeszcze nie wiem jakie dzisiaj zrobię. pozdro.



Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-07-16 16:43:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Właśnie jestem po treningu.
W ciągu dnia nie zjadłem za dużo i nic konkretnego w zasadzie (prócz kiełbasy przed treningiem... )

Trening robiłem w trzech "etapach". W każdym etapie było jedno ćwiczenie a klatkę i jedno na biceps. Robiłem jedą serię na klatkę i potem jedną na biceps i tak 3 razy. w każdej serii po 10 powtórzeń.

I etap:
- wyciskanie hantli na ławce skośnej - skos dodatni - hantle po 16.5 kg- skupiłem się na technice - co drugie powtórzenie wykonywałem z supinacją nadgarstków.
- uginanie na modlitewniku - gryf lekko łamany - 25.5 kg - popa była niezła

II etap:
- wyciskanie leżąc - ławca płasko - 68 kg - pierwsza seria: dość spoko, druga: ostatnie dwa powtórzenia ciężko - i opuściłem sztangę tylko do połowy, w 3 zrobiłem pełne zakresy ruchów ale tylko 6 powtórzeń - zabrakło mocy na 10...
- uginanie młotkowe - hantla: 16.5 kg

III etap:
- rozpiętki - skos ujemny - hantla: 12 kg - całkiem spoko poszło
- uginanie w oparciu o udo - też dość spokojnie- dałem radę - jedna mocno czułem ból prawego nadgarstka - jeszcze się nie wyleczył - a ja coraz częściej się zastanawiam czy to nie jakieś pęknięcie kórejś z kostek nadgarstka...

potem brzuch:
- zrobiłem zapowiedzianego russian twist:
3 x 10
1. seria: krążek 2,5 kg - myślałęm że i tak wystarczy - ale okazał się zbyt lekki i zwiększyłem w kolejnych seriach
2. i 3. seria - krążek 5 kg - było ciężko trochę - ale poradziłem sobie

- allahy - 3 x 10 - na wyciągu ok. 28 kg - starałem się czuć napięcie mięśni- poszło fajnie






i może jeszcze jedno: [wiem że mma - ale i tak mi sie podoba jako filmik motywujący do zapie**alania ]


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
dzisiaj: co dziwne ale czuję mocniejsze zakwasy na nogach niż wczoraj - lubie takie niespodzianki
jednak nie odczuwam zmęczenia po wczorajszym treningu na klatce i bicepsach. Ale nie przejmuje się tym zbytnio.

Nie będzie mnie jakieś 2 dni - więc wypisek też nie będzie - również przez te 2 dni nie obczaję waszych dzienników. Jednak wszystko nadrobię po powrocie. Treningów też przez te 2 dni nie będzie - ale to dobrze - odpocznę sobie żeby znowu ruszyć do boju





Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-07-17 11:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
ciekawe te etapy . tylko nie wiem czy efektywne -biceps dobrze się robi jako drugą partię ,bo wtedy możesz zrobić nie dużo serii ,jednocześnie dając mocny bodziec ; i napewnno dużo mniej kg musisz założyć na samą klatę ,jednocześnie tyrając biceps i nie wiadomo czy klata dostanie dobry bodziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Po 2/3 dniach są najlepsze zakwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Wróciłem dopiero dzisiaj - więc nie bylo mnie łącznie 3 dni. Jednak udało mi się zrobić mały trening brzucha Na jakieś inne partie nie mam niestety siły.

Trening wyglądał tak:
- unoszenie kolan do klatki - na poręczach - 3 x 10 - doczepiony krążek 5 kg
- spięcie odwrotne - na ławce płaskiej - 3 x 10 - nogi opadały poniżej linii ławki - w nogach trzymałem hantlę 5 kg (jest około 1,5 kg progresu w porównaniu do ostatniego treningu z tym ćwiczeniem)


to były 2 główne ćwiczenia - jak widać: na dolną partię mięśni brzucha - ćwiczyło się ciężej bo nogi jeszcze mogły byc zmęczone po ostatnich zakwasach. Co dało się zauważyć w trzecim ćwiczeniu dodatkowym:

- ab rider - 3 x 10 - tutaj czułem że nogi już nie chcą dźwigać ciężaru i dół brzucha jest zmęczoy - więc potraktowałem to ćwiczenie jako huśtawkę i lekkim napięciem
Jakby ktoś nie wiedział o czym mowa to zamieszczam fotkę:






_o_d_p_o_w_i_e_d_z_i_

dextr - te etapy to ak na sprawdzenie czy fajnie się ćiczy. I powiem że jest to jakaś ciekawa odmiana

Regenat - zakwasy na nogach faktycznie najlepiej wchodzą po 2-3 dniach. Z resztą to zazwyczaj miałem następnego dnia po popołudniowej drzemce.




















Wrzucam tylko dla siebie żeby mi to nie zginęło i żebym mógł szybko znaleźć:

Pon: bary bez tylnych(wieksza ilosc powt), pompki na poreczach na
triceps(duzo serii po 12-15 powt)

Wtorek: przysiady5*6-10powt, wioslowanie sztangielka 4*12-15powt krotkie
przerwy, dziendobry 3*12-15p, biceps na sztangieklach 3*12-15p,
jedna seria podc na drazku, co trening inna wersja, nie musisz na
maksa.

czwartek: klata(5-8powt w pierwszym cwiczeniu, dalejwg uznania),
triceps(8-15powt)

piatek: Martwy ciag:50%*10p, 60%*8p, 70%*6p, 80%*4p, 90%*2p, 70%*6p
Wioslowanie jednoracz na wyc dolnym z porzadnym rozciaganiem
lopatek: bardzo dluga progresja po 3-5powt i skaczac po jednej
sztabce co serie, zacznij od ok 50%mozliwosci. Czym wiecej takich
serii tym lepiej.


https://www.sfd.pl/OLD_SCHOOL_:_wioslowanie-t281827.html 


Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-07-19 22:32:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dobrym startem

Następny temat

Powrót na siłownię po 2 letniej przerwie, PLAN SPLIT DO OCENY

WHEY premium