SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ALRI / 3xJW + Restore / "ubijamy shit" by ripahza - pods. 54 str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Czekolada Ultra Whey Biogenixa dla mnie MEGA WYPAS !!! Z tym ,że jest to same WPC.. czyli szybkowchłanialne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Rip tak porównałem twoje zdjecia sprzed testu i teraz co wkleiłes!! to teraz juz jest bdb!! a jak zobacze cie na podsumowaniu to sie za głowe chyba złapie!! jak jeszcze masz tyle czasu i staffui to zrobisz z siebie poprostu giganciora!! to pewnie póziej jakos dobrze przemyslana wycinka i na debiuty!! pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
o kurde

rip jest lepiej niz na poczatku

widac poprawe w klacie, ramionach

efekt koncowy pewnie bedzie...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
32. Dzień Testu !!! ( trening: boks)


Trening : Drugi trening boksu w tym tygodniu.. Tym razem czułem ,że kondycha już dużo lepiej niż wczesniej.. Rozgrzałem się około 30minut.. Następnie 5 serii na worku 1-2 minutowaych i 5 serii na refleksówce.. Wyszedłem zlany potem i czułem się świetnie.. To zupełnie co innego niż siłka.. idzie się wyrzyć tego mi brakowało..

Dieta: Rano na śniadanie makaronon pełnoziarnisty + 200g piersi.. tak z rana średnio to wchodziło, no ale zjadłem później zrobiłem spaghetii na pieczarkach z papryką i cebulą... wkroilem do tego około 500g piersi i miałem na dwa razy.. po trenigu boksersim zjadłem drugą porcje.. a przed płatki owsiane + porcje Six Star Whey. Tuńczyk z chlebem pełnoziarnistym jeszcze wejdzie dziś..

Suple: 6caps Jungle.. Porcja Mutant Massa 65g + porcja Fitmax Whey 81+ (już się kończy powoli) wypiłem po śniadaniu.. Przed trenigiem do owsianych dodałem porcje Six Star Whey na wodzie.. a po porcje Mutant Massa 130g na wodzie.. wiecej supli dzis juz nie jem ,bo i tak sporo jest.. SP80 przed snem nie pójdzie już..

Inne: Za***ista pogoda.. wziąłem troche psa na dwór.. coraz lepiej lata za kijem.. przynosi PATYKA hehe siada i czeka aż rzuce.. no niemożliwa jest suczerka.. hehe elegancko łapie wszystko.. mógłbym ją chyba nauczyć białko przynosić do łóżka.. taka jest mądra .. poszukam jakiś publikacji w necie na temat szkolenia psów.. bo coś czuje ,że fajnych rzeczy bym mógł jej nauczyć poniżej fota mojego potwora hehe taki błaaazen mój !!













pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Rip jednak po 2 focie widac ,ze troche sie wypociles

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Super piesek, naprawdę ładny, a jeśli rzeczywiście tak mądry, to faktycznie warto go szkolić, może nawet nie samemu ale przez specjalne szkolenie prowadzone przez instruktora. Dobra rzecz.

Co do testu - najlepszy test jaki do tej pory czytałem. Brawo Ripahza!

Miałem dać soga w podsumowaniu, ale dam już teraz, za zdjęcia psa Pogłaszcz ją ode mnie!

Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bokserki , za***iste psy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
zrobiłem troche zmian w treningu i wyszło za***iście :D mała korekta, na pewno wyjdzie i na dobre.. ze też wczesniej o tym nie pomyslalem... a mianowicie..

poniedziałek : klata triceps ( w tym dniu robie plecy biceps, a we wtorek klata triceps)
wtorek : plecy biceps
sroda- wolne
czwartek- barki biceps
piatek - klatka triceps

taka zmiana daje mi same korzysci.. biceps triceps wychdzi wtedy na przemian.. bo tak to robiłem 2 treningi z rzędu biceps i 2 treningi z rzędu triceps.. następna plus- to ,ze nie bede robił dwuch treningów klatki pod rząd.. bo tak to robiem w piątek i poniedziałek.. następny plus - klatka będzie o jeden dzien wiecej odpoczywała od kolejnego treningu czyli bardzo dobrze.. następny plus - w poniedziałek na siłowni zawsze tłok i każdy robi klatke.. schodzi się przez to długo.. a tak będe miał luz we wtorek


no i tak to sobie wszystko wymyslilem he.. mała rzecz a cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
33. Dzień Testu ( trening: plecy + biceps)



Trening : No no no siła do przodu ładnie czułem mooooc !!! może dlatego ,że weekendzik nie w robocie.. no sam nie wiem Plecy czulem mocno.. ładnie spuchły.. tak dziś patrzylem na treningu w lustro.. to powiem szczerze,ze niezły TROL się robie hehe.. widać poprawe.. jestem w szoku normalnie.. trening prawie 2 godziny ,a ja czułem się świetnie, po treningu jeszcze zrobiłem Hitt, 7 interwalów aa coooo taaam 30sec spirint + 30sec trucht.. skonczylem zlany potem i cały roztrzęsiony hehe.. FAJNIE martwy ciąg zrobiłem na mniejszym ciężarze.. 3 ostatnie serie 110kg po 8 ruchów.. grzebiet mi tak spuchł, że aż mnie bolał.. musiałe usiąść i poczekać ,aż mi troche przejdzie zanim zaczałem ćwiczyc bicka.. za tydzien wezme 120 w 3 seriach na 8..

PLECY:
- Podciągnie na drążku za brode
12
10
9
8

- ściaganie wyciagu siedząc w szerokim uchwycie za kark (20 sztabek wszystkich)
15sztabek na 12
16sztabek na 10
17sztabek na 8
18sztabek na 6

- ściaganie wyciągu siedząc do brzucha (20 sztabek wszystkich)
15sztabek na 12
15sztabek na 10
16sztabek na 8


- podciąganie w opadzie do klatki na maszynie
40kg na 12
60kg na 10
60kg na 10

- skłony (2 serie bez obciązenia.. na maksa )

- szrugsy stojac na sztandze.. 3 serie 15 ruchów 80kg

-Martwy Ciąg
70kg na 10
70kg na 10
110kg na 8
110kg na 8
110kg na 8


BICEPS:
-modlitewnik szeroko (sztanga łamana)
42kg na 10
42kg na 10
47kg na 6

-uginanie przedramienia z hantlem o udo
15kg na 12
15kg na 12
15kg na 10

-młotki stojac na przemian
- 19kg na 24
- 19kg na 24
- 21kg na 16

-uginanie stojąc w bramie
37.5kg na 12
45kg na 10

+ 7 interwałów na rowerku stacjonarnym



Dieta: rano tuńczyk z makaronem pełnoziarnistym.. pierś z kurczaka z ziemniakami.. pierś z kurczaka z makaronem pelnoziarnistym , płatki owsiane + 30g whey'a przed treningiem.. po treningu panga + makaron pełnoziarnisty.. kostka sera białego 200g

Suple: 6caps JW.. 65g Mutanta + 30g Fitmax Whey 81+ na wodzie.. po treningu 130g Mutanta na wodzie - smak sie nie nudzi.. lody śmietankowe WYPAS !!! zbieram hajs i znowu kupuje tego gainera.. po treningu wypas.. nie zamula jak inne - POLECAM. przed snem SP80

Inne: Jest forma nie ma co.. lepszej nie miałem, na siłce dziś to aż się śmiałem.. tak idzie !!! minęło prawie 5 tyg. na JW w podwójnych dawkach.. zero jakiegokolwiek bloku. a za pare dni wchodze na Restore , wiec bloku pewnie nie będzie... zadowolony jestem MEGA! jedyne co zobaczylem to pojawilo sie kilka nowych włosków na klatce takich małych czarnych.. no wczesniej nie miałem..a przynajmniej nie takie.. pyton szaleje caly czas.. mysle ,że przedramie wkoncu ruszy hahaha

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
musze sie zaopatrzeć w te jw. kusi od dawna, dobrze słyszeć że tak świetnie działa.
Te alri to taka mała rewolucja, sam niebawem zaczynam 2x pro anabol.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac OSTROVIE CZY GAIN BOLIC 6000

Następny temat

Co lepsze?? jak myslicie??

WHEY premium