SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pytanie szybka odpowiedź.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 995

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
- Co mi da gdy zacznę brać suple np białka, i będę ćwiczył, palił tłuszcz? Tłuszcz się spali a mięśnie bardziej urosną wtedy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
nic Ci nie da , załóż sobie pytanie w pojedynczych pytaniach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Czyli najlepiej odrazu spalić tłuszcz a potem sie bawić w białko tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
najpierw to zacznij zdrowo jeść i trenować a jak wszystko będziesz miał ogarnięte to dobierz suplementy według braków w diecie i wszystko w temacie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
trenuję już jakiś czas no będzie z rok :) ważyłem bardzo dużo schudłem i na brzuchu zostało troche skóry i tłuszczu a pod tym mam 6-scio pak który się pokazuje po kąpaniu .. biegam co 2 dzień robie 6-stke weidera ćwicze domownie pompki, drążek, skakanka ;) dieta też jest 0 słodyczy soków itp tylko piję wodę rano do szkoły jakieś musli, owoce, czy nieraz wafle ryżowe, na obiad przeważnie jakieś mięso i na kolacje o 18 zależy co jest ;p ale nie jakoś niezdrowo i około 19 zjem z banana :) Co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
słaba dieta; przestań robić a6w jeśli chcesz mieć sprawny kręgosłup, po za tym ona nic nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 281
Yhy przepraszam, no to jeśli on nic nie daję to czemu wyrobiłem sobie przez niego sześciopak ? ale dobra posłucham się starszych i mądrzejszych to może ktoś mi podsunąć jakies ćwiczenia do zrobienia ? żeby brzuszek się rzeźbił ?:/ czemu słaba dieta? ;/ to ja już nie wiem co mam robić; / ehh :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
myślisz że to zasługa a6w?
po pierwsze zmiana nawyków żywieniowych po drugie wysiłek siłowy/tlenowy, a nie że zestaw na brzuch, a6w ani nie spalisz miejscowo fatu, ani nie zbudujesz mięśnia, to poprostu rodzaj aerobów w słabym wydaniu

od siebie proponuje trening siłowy całego ciała czy to na siłowni jak masz dostęp, jeśli nie to domator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Po co krytykujecie te A6W? Jeżeli na niego działa i nie popsuł sobie pleców, to niech robi.
Nie kupuj białek ani spalaczy, ogarnij dietę i z czasem kreatynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
a czy ktokolwiek krytykuje a6w?
po prostu stwierdzam fakty;
z całym szacunkiem, ale nie rozumiem Twojego toku rozumowania, jeśli Ci chodzi o kręgosłup, że do tej pory poważnie go nie uszkodził znaczy, że ma dalej go katować z wyczekiwaniem na przepukline? no bez jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Visnioffy ciekawe podejście :D dopóki się nie zabijesz to tak rób a później się będziemy martwić :D
NeeX dla twojej informacji nie masz diety.
Pokaż ten sześciopak który pobiera moc z kąpieli
Po co chcesz kupić białko jak nie wiesz ile ci go brakuje, a może nie brakuje ?

Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-01-22 06:35:44
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z klatką proszę o pomoc lub porady

Następny temat

6-Pack

WHEY premium