SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pyt szybka odp !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170
Czy cwiczenie barkow i tricepsa w jeden dzien to dobre rozwiazanie ? jesli tak to co najpierw ? barki potem tric czy na odwrot

Be The Best
Fuc.. The Rest

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1040
mozna tak robic... nawet jest wskazane... i najlepiej robic najpierw barki pozniej triceps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
nie słyszałem że takie polączenie jest wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
można robić, barki potem tric.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170
dzieki wielkie !

Be The Best
Fuc.. The Rest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
pewnie ze mozna ale nie słyszałem ze wskazane jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 670
Może ktoś podać linka (jesli takowy temat istnieje) jakie ćwiczenia nie powinną się ze sobą łąnczyć. Cwicze tak od 10 miesięcy ale to prawie psrofesionalnie. a jak kazdy wie prawie robi więlką róznice :)

'Z taką masą to moge co najwyżej karuzele pchać po sezonie'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
w zasadzie w planie treningowym w jednym dniu można umieścić wybraną z 4 poniżej podanych partii ciała:
- klatka
- barki
- plecy
- nogi
Wykonując przenoszenie hantla za głowę lub nawet przy zwykłym wyciskaniu obciążamy plecy dlatego moim zdaniem nie ma sensu robić klatki z nogami w 1 dzień. Żadne połączenie wyżej wymienionych podczas 1 dnia się nie sprawdzi i nie ma sensu. Do 4 powyższych możesz dobrać kolejne czyli:
- biceps
- triceps
- przedramie
I tutaj jest tylko taka zależność, aby nie robić bicepsa dzień po trenowaniu barków lub pleców ani nie męczyć tricepsa dzień po treningu klatki. Z tego wychodzi proste założenie, że najlepiej ćwiczyć klate z tricem, gdyż trójgłowy najbardziej wspomaga nas podczas wyciskania. Warto połączyć trening bicepsa z przedramieniem, gdyż tak jak powyżej obie partie pracują przy wykonywaniu ćwiczenia na 1 partie. Jeśli przedramie miałoby być robione na końcu treningu to wtedy robisz barki, biceps, przedramie (tutaj wystarczy minimalna ilość powtórzeń oraz serii gdyż mięsień jest zmęczony po wcześniejszych partiach). Ufff no i na koniec:] nie ćwicz barków z plecami w 1 dzień bo jeszcze Ci coś pierdyknie...(chociaż ja tak ćwiczę a efekty masz w avatarze;P)

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 670
Dzięki. Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi. Sog!

'Z taką masą to moge co najwyżej karuzele pchać po sezonie'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
ohohoho dobryyyy tekst! jak chcesz pooglądać jeszcze te moje końskie plecy to zajrzyj do działu nasze zdjęcia i sobie znajdź:]

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
SOG dla ksiedza, rozwaliłeś mnie

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciag z uchwytem V na triceps

Następny temat

fbw

WHEY premium