SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalić brzuszek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Witam, mam pytanko, chciałam spalic brzuszek, bo zawsze mi sie tam najwięcj tłuszczu odkłada, no i zaczełam ćwiczyć A6W i hoola-hoop ale usłyszałam gdzies,że w ten sposób nie spale brzucha a wyrobie sobie mięsnie przez co bede miala jeszcze bardziej wystający brzuch. Moje pytanie- w jaki sposób spalic brzuszek?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Moje pytanie- w jaki sposób spalic brzuszek?



1) Przede wszystkim dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. To absolutna podstawa.

2) Trening siłowy połączony z aerobami. Liczy się intensywność. Na początku będą problemy, bo słaba kondycja, bo zniechęcenie itp. Ale się wyrobisz.

3) Wytrwałość. Dojście do wymarzonej sylwetki do nie jest zabawa na jeden tydzień. To akcja ciągnąca się miesiącami. Ale pamiętaj - wszystko można.

4) Cierpliwość. Efekty nie przyjdą od razu, z dnia na dzień. Ale krok po kroku...

5) Wiedza to podstawa. Nie wierzyć dogmatom. Nie ulegać schematom. "Dlaczego?" - takie pytanie należy sobie stawiać. I ciągle się dokształcać (dział Odżywianie i Odchudzanie). Im więcej wiesz tym mniej cierpisz.

6) Cel treningowy. Nie lekceważ swojej wyobraźni, nastawienia, motywacji itp. Odchudzanie to nie jest proces odbywający się tylko w świecie materialnym. Określ dokładnie jaki jest Twój cel. Do jakiej sylwetki chciałabyś dotrzeć. I tego się konsekwentnie trzymaj. Mając ustalony "mission statment" łatwiej będzie nie ulagać pokusom.

7) Zmiany wprowadzaj stopniowo. Ciężko z dnia na dzień wejść na prawidłową dietę. Ciężko z dnia na dzień przerwać złe nawyki żywieniowe. To prawie niemożliwe. Lepiej robić sobie tak - w tym tyg. przestaję słodzić herbatę. Potem - teraz przestaję jeść fast foody. itd.





Zmieniony przez - Kuro w dniu 2007-08-05 16:36:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1159
duzo ruchu!!! jazda na rowerze bieganie zacznij uprawiac jakies sporty rob brzuszki mozesz sprobowac 6 weidera...

zapomnialem jeszcze o diecie..:)

Zmieniony przez - pichciu w dniu 2007-08-05 22:23:00

Jezeli cwicze to robie to tylko dla siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
A i jeszcze jedno jak robisz brzuszki to rob conajmniej 300 dziennie i conajmniej 50 w jednej seri , bo inaczej miesnie pracuja jak wysilek trwa krutko a inaczej jak dlugo uwiez mi cwicze tak i naprawde jestem duzo chudszy niz 0,5 orku temu no i oczywiscie biegaj smigaj na roweze itp. malo weglowodanow (od czasu do czasu nie wielka ilosc) raz na tydzien zjed pieczywo i ziemniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1111
wsumie to Kuro napisal praktycznie wszystko i tym sie kieruj :)

od siebie moge dodac tyle ze rownierz zrzucam brzuszek ;P jestem na redukcji ale jednoczesnie nie chce stracic masy i staram sie poprawiac sile :)

w 3 miesiace udalo mi sie przy 3kg utracie wagi zrzucic 4cm w pasie :) i zbudowac 4cm w klacie ;P wiec roznica jest dosyc duza :) bo z 91 w pasie i 94 w klacie zrobilo sie 87 w pasie i 98 w klacie :D do tego mialem wydety jak balon brzuszek i wylatujacy z pasa tluszczyk mimo ze ogolnie nie jestem gruby a wrecz chudy! (takie mam rysy twarzy) teraz moim celem jest zrzucenie z brzuszka kolejne 4cm wiem ze bedzie trudno :) ale licze ze do konca jesieni sie uda i jak sie zmierze to bedzie 83cm :)a do nastepnych wakacji planuje dojsc do 80cm :) jednoczenie mam nadzieje ze klata dojdzie do 105 ;P

jak do tej pory udalo mi sie zrzucic z brzuszka 4cm jedonczesnie rozwijajac inne miesnie? klatka 4cm bic 1cm?

czesc powtorze tego co napisal Kuro :)

1. Dieta no konieczine musi byc redukcyjna wiec w jaki sposob udalo mi sie klatke rozbudowac? w dni treningowe bylem na dodatniej w dni nie treningowe tz. kiedy byly areoby bylem na ujemnej :)

2. Treningi! 3-4 razy w tygodniu trening silowy, 4 razy w tygodniu trening interwalowy (trwajacy 10min), 4 razy w tygodniu trening brzuszka ABS II

3. Dorzucilem do tego suplementacje czyli bialko oraz spalacz TSE

jestem zadowolony chociaz wiem ze stac mnie na jeszcze wiecej i moglbym sie bardziej postarac :)

pozdrawiam i zycze udanej redukcji! ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ćwiczyć? jakie odżywki? itd ... pomocy

Następny temat

Biceps POMOCY

WHEY premium