SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
Nie moge pozbyc sie mojego brzucha! Ogólnie jestem dosyć szczupła i jak się odchudzam to chudne z wszystkiego oprócz brzucha, cwicze itp.,no ale...,może macie jakieś rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak sie pozbedziesz brzucha to bedziesz nieciekawie wygladac


Ale jesli chcesz go wyrzezbic czy cus to poczytaj to:

- https://www.sfd.pl/temat158622/
- https://www.sfd.pl/temat194384/


szczgolnie ten post Laury P

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a jak "ćwiczysz" i co jadasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 261
na bruch to robie takie tradycyjne brzuszki,ćwicząc mięsnie proste no i robie skręty,czasami nogi w górze itp.,a jeżeli chodzi o jedzenie to nie stosuje specjalnej diety,po prostu nie jej słodyczy,tłustych rzeczy,tylko sporo białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a jak chcesz stracic tluscz bez cwiczen aerobowych? wysilkiem tloenowym spalasz tlsuzcz, wysilkiem silowym- wyrabiasz miesnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Dieta + aeroby ok 45 min na czczo ( polecam rower)
a co do brzuszka to ja robie 4 x w tygodni zwykłe brzuszki 4-5 serii po 50 powtórzeń i jestem zadowolony - gorąco polecam ( po 2 tygoadniach straciłem w pasie 2 cm)
P.S trening brzucha dopasuj do swoich możliwości

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac??

Następny temat

nie do konca poczatek

WHEY premium