SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZCZYT BICEPSA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3083
Witam!
Jest takie cwiczenie na biceps ktore polega na tym ze siadamy,bierzemy hantle,opieramy o wewnetrzna strone uda i w ten sposob izolujemy biceps.Slyszalem kiedys ze to cwiczenie jest na szczyt bicepsa?? Nie wiem co o tym sadzic bo ruch wykonywany przy tym cwiczeniu jest taki sam(jak i praca miesnia) jak podczas uginania na biceps z uzyciem takich blach zatrzymujacych bicek z jednym polozeniu ktorych uzywal arnold czy ugiania bicepsow w oparciu o sciane.Skad ten pomysl ze jest to cwiczenie na szczy bicepsa? Pytam bo cwicze w domu i ze wzgledu na brak maszyn chce jakos urozmaicic trening bicepsow i nie wiem jakie jeszcze cwiczenie moglbym na niego robic uzywajac hantli..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jest to ćwiczenie izolowane. Biceps wykonuje praktycznie całą pracę. Dzięki temu powstaje tzw. wierzchołek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3083
moze ktos sie jeszcze wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
dobrze rozwinięty szczyt bicepsa to praktycznie w całości zalezy od genetyki, jednym się piętrzy do góry innym po boku, innym znów w kólkę itp

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
no i taka prawda jak kolega powyzej napisał.Jesli masz bica bez mocnego wierzchołka to takiego juz nie zrobisz.Ja tez nie mam dobrego wierzchołka moge nawet powiedziec ze mój bic jest prawie płaski mimo to ze mam 40cm w bicu bez tłuszczu.Wszystko od genetyki zalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
40 to a malo by liczyc na dobry szczyt

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie koniecznie fu.


Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-11-22 16:36:18

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3083
to w koncu uwazacie ze to cwiczenie jest na szczyt bicepsu czy mozna je traktowac jak zwykle cwiczenie izolujace biceps jak te 2 opisane przeze mnie na poczatku?? osobiscie uwazam ze tak nie jest ale moge sie mylic dlatego pytam Was o zdanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie chce mi sie argumentowac kolego, zmeczony po silowni jestem, ale jesli chcesz to wroce do tego watku bedac juz w stanie stabilniejszym,
pozdro

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 721
Fu skoro 40 to mało to ile według cieboe trzeba miec zeby pokazać szczyt?
ja mam 41 i mam tylko taką łągodną górke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Mówienie że 40 cm na szczyt to mało to chyba jakieś nieporozumienie??
Po 40 cm a 40 cm to różnica, koleś 160 cm wzrostu i koleś 190 cm wzrostu ich bicepsy raczej będą się różnić kolosalnie.
sprawa genetyki tak jak dobrze rozwinięty środek klatki czyli wąsko zaczepione mięśnie klatki p. i szeroko rozmieszczone itd. itp

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2006-11-23 09:55:19

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z klatka :/

Następny temat

Tricek :)

WHEY premium