SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
czesc bardzo chcialbym kupić blender i jednoczesnie wydać mało :D czy ktos moze polecic jakis taki upatrzony nie rozpadujacy sie po dwoch tygodniach? Allegro czy konkretna nazwa sklepu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Ponoc ten co w lidlu co jakis czas jest na promocji jest wporzo tylko trzeba polowac

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jeslil mowa o tym ze szklanym kubkiem to moge polecic radzi sobie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
__Logan__
Leć szybko do lidla to jeszcze może bedą jakieś ostatnie sztuki.


znajomemu udalo sie - kupil dla mnie - czekam az bedzie w okolicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3888
na allegro jest teraz promocja na zelmera za niecałą stówkę 700wat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
georgu
tomb1
jaki byście polecili blender 150-200 zł (max)


Mam Bosh Ergomixx 66120 i chwalę sobie... Moglaby jeszcze w zestawie byc ta trzepaczka do ubijania piany (jedyny minus). Radzi sobie z orzechami, mrozonymi owocami... Dalem jakis czas temu ~170PLN


jakiś czas temu 'zalatwilem' blender własnie tejże firmy nie wiem co za model jutro z ciekawości spojrze był on wielofunkcyjny ,nie wiadomo jak dużo go nie używałem padł mi na owsiance z jajkami heh także ta firma odpaa na 100%!u mnie w miasteczku nikt sie nie chce podjac naprawy,mowia ze sie nie oplaca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24379 Napisanych postów 68065 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537727
Mam takiego zelmera 491.6 700w
Ponad rok czasu, praktycznie dzien w dzien kreci. Byl kiedys w promo w mediaexpert za 99zl

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
mam taki sam tylko że model biały i powiem że jedno ostrze mi się już zrąbało (wypadł nóż miksując ze środka z całym metalowym trzonkiem) i teraz z drugim to samo mi się chyba robi.
a blenduje tylko miękkie artykuły

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
jak to dziala bo jestem zielony w temacie czy blender innej firmy bedzie pasowal do tych urzadzen boscha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24379 Napisanych postów 68065 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537727
Tomb hvj wie

Ja blenduje wszystko bez problemow moim zelmerem.
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

WHEY premium