SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - WPC Protein ECONO 80

temat działu:

SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 89374

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wazne, ze jest.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29416 Napisanych postów 62857 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902258
zastanawia fakt czemu cena zostala taka sama a spadla zawartosc bialka.nie da sie zrobic za ta cene 80%? wiec wczesniej moze tez sie nie dalo? i soja byla sypana regularnie?obnizka zawartosci bialka strzelacie sobie samobuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4194
też jestem ciekaw czemu nie spadła cena skoro oficjalna ilość białka tak, kupowałem te białka i cieszyłem się bo miały dobry smak i dużą zawartość białka, a teraz wychodzą takie kwiatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Na początku przyszłego tygodnia mi przyjdzie, bo cena była atrakcyjna.

Mass Activator będzie przed świętami, zapewne też v2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Inny producent może składnik droższy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chętnie bym kupił, aczkolwiek straciłem zaufanie do tej marki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3228
Kupiłem w trakcie świątecznej promocji, dzisiaj otworzyłem, wrzuciłem 3 miarki do shakera, rozrobiłem z mlekiem, wypiłem i jestem happy - smak wanilia, bardzo dobry, rozpuszczalność też dobra - nie pozostały mi grudki (choć ilość mleka była solidna). Szkoda tylko, że panowie ze sklepu dali ciała i w trakcie promocji -10% nie było tych nowych smaków co teraz, bo zamówiłbym więcej, a tak to teraz (nawet przy obniżce ceny) nie opłaca się zamawiać samego białka. Ogólnie oceniam na plus (ps. nie miałem styczności z v1, więc nie mogę porównać).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Miales Protein Plus V2? Chodzi mi czy masz porownanie.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3228
Miałem/mam v2. Miałem też protein plus v1. Dzisiaj piłem ekono (3 miarki) + łyżka masła orzechowego + 350 ml mleka - bardzo, bardzo poprawnie oceniam. Smakowo, może jest minimalna różnica, ale naprawdę dla mnie to nie ma aż tak wielkiej różnicy. Jak będzie ktoś robił zakupy na sklepie, niech weźmie na spróbowanie, 30 zł to nie jest jakaś wielka kasa, a samemu można ocenić, czy warto. Szkoda co prawda, że teraz ta zawartość to 70%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Jakie smaki są dostepne w v2?

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD - Leucine Carboplus

Następny temat

SFD - Mass Activator

WHEY premium