SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzabba - Projekt Masa 365

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Ciekawość to podobno pierwszy stopień do piekła a mnie ciekawi i to bardzo ile taka starsza pani po 40-tce z niedoczynną i nie do końca wyregulowaną tarczycą, z rozsypanym kręgosłupem i kolanami, nie wspominająć o prawym barku i nadgarstku może sobie na czysto zbudować masy mięśniowej w ciągu roku.

Większość pewnie uzna, że z tak wysokim poziome tkanki tłuszczowej powinnam zaczać od redukcji ale w tym momencie tarczyca sprawia, że próby redukcji, to droga przez mękę a rezultaty niewspółmiernie mizerne do wysiłków.
Postanowiłam więc, że to co robię ma mi sprawiać przyjemność a poprzednie masy bardzo miło wspominam, tym bardziej że nie zatłuszczało mnie jeszcze bardziej a wręcz doświadczałam spadków w strategicznych miejscach

Jako świnka doświadczalna postanowiłam więc pociągnąć masę przez rok (z przerwami na regenerację oczywiście) i pokazać, że blondynka też może

Zaczynam od treningów w systemie EDT (dla zainteresowanych mogę później temat rozwinąć), bo je kocham miłością wielką od kilku lat
Pierwsze miesiące będę lecieć FBW i mam zamiar ciągnąć tak długo jak będzie progres, potem zmienię sobie na splita, w dalszym ciągu w systemie EDT

Miska będzie intuicyjna i większosć czasu nie liczona, ewentualnie korygowana po pomiarach.

Zdjęć na razie nie będzie, chyba że puzzle, pomiary planuję zrobić w weekend


Komentarze i spam mile widziane zapraszam
5

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Bede obserwowac i trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Yes, yess, YEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawaj, dawaj kuleżanko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Woooow!!! Super Rzabba bede kibicować! No i już składam wniosek o rozwinięcie tematu EDT :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ale za STARSZĄ PANIĄ to wiesz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Corum, widzisz, ona jest stara, a Ty jesteś młoda

Rzabba, powodzenia! I też się przychylam do petycji o rozwinięcie tematu EDT, w spamie już dawno zginęło bez śladu, a szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Rzaba, powodzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No to bedzie lektura na jesien :) Se zrobie Irish coffee i bendem czytac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Corum
Ale za STARSZĄ PANIĄ to wiesz....


Wiecie przecież, że to tak z przymróżeniem oka

Bycie starszą panią ma jednak tę zaletę, że już nie trzeba się nikomu podobać, można iść pod prąd albo nosić liliowy kapelusz i nikomu nic do tego

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dlatego jak mi palma odbije to powiem że wiek ma swoje przywileje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Dzisiejszy zestaw dyskotekowy

55 minut, obciążenie x powtórzenia = 10907.5kg


>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Corum - Construction Time Again

Następny temat

Rozkład makroskładników na redukcji dla niskiej aktywnej

WHEY premium