SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozdety Brzuch;/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2959
Witam mam takie pytanie, mam 18 lat i zaczynam przygode z silownia i dieta;) interesuje mnie co nalezy robic (jak jesc) aby uniknac rozdecia brzucha. To jest dla mnie bardzo wazne bo uwazam ze plaski brzuch to podstawa i prosilbym o rady...

Zmieniony przez - Grzdyl w dniu 2008-06-08 02:37:33

Grzdyl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
jak można utyc z białka jak nadmiar białka organizm wydala poprzez nerki!!

nadmiar weglowodanow może zamienic sie w tkanke tłuszczowa bo nadmiaru weglowodanow organizm nie wydali tylko pojda w tłuszcz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2753
Nie znam cię, więc ciężko mi powiedzieć. Ogólnie osoby o drobnej budowie ciała, które chcą przytyć jedzą za dużo w stosunku do swojej budowy i to może prowadzić do rozdęcia.

ps. właśnie wróciłem z roboty, pzd:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Duża ilość węglowodanów powoduje rozdęcia brzucha. Tak samo duże porcje - lepiej jeść częściej i mniejsze porcje. Pozatym można mieć w genetyce, że po posiłku ma się duży brzuch. Np ja tak mam, nawet jak nie zjem węglowodaów w posiłku to mi potrafi bebech rozsadzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2959
Odnosnie genetyki to jestem chudy i jak na 60 kg to ladnie widac mi te miesnie ktore sa;) czyli powinienem unikac za duzych posilkow i za duzej ilosci weglowodanow w jednym posilku?

W przyszlosci mam zamiar zastosowac odzywke bialkowa czy ona nie spowoduje jakichs wspomnianych problemow?

Grzdyl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
niee pamietaj od białak sie nie tyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
niee pamietaj od białka sie nie tyje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1046
hmmm od bialka sie nie tyje??

oceniaj bliźniego po łapie jego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyje się od nadwyżki kalorycznej w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1046
wlasnie
dlatego stwierdzenie ze od bialka sie nie tyje nie jest trafione

oceniaj bliźniego po łapie jego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20779
a ja miałem wczoraj taką akcje, stwierdziłem że zrobimy sobie z kumplem hamburgerywięc kupiliśmy te specjalne bułki do tego mięso typowe na hamburger w opakowaniu, do tego ogórek,ser żółty,ketchup,majonez itd.Zjedliśmy po 2 takie hamburgery ja sobie jeszcze zjadłem serek wiejski 200g i brzuch mi tak wywaliło że szok.Jeszcze w domu na noc zjadłem drugi serek wiejski 200g.Ale myśle rano wstane to już tego nie będzie, wstaje a tu brzuch taki sam jak był ;-/ po hamburgerach ? to przez nie tak wywaliło ? i w ogóle źle się czuje hehe juz nigdy nie zjem tego gówna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1046
haha w tym jest tyle chemii ze może zaszłes w reakcje chemiczną z hamburgerem

oceniaj bliźniego po łapie jego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo duza nadwaga pomóżcie!

Następny temat

Trening a jedzenie

WHEY premium