SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja bez siłowni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1198
Witam:)
Na wstępie chciałem zaznaczyć ,że piszę z konta swojego brata .Korzystamy poprostu z tego samego maila.

Dordzy forumowicze spraa wygląda następująco.
176 cm 93kg 23 lata. zatłuszczony na max.

Problem mam z redukcją. Dużo czytałem na ten temat zanim zdecydowałem się napisać. Problem wynika z tego , że z racji finansowych nie mam możliwości aby chodzić na siłownie czy nawet pozwolić sobię na jakąś dobrą diete. Mój wyznacznik na przeżycie to 500zł miesięcznie . Niestety nie ma szału:( Lubię biegać i w sezonie jeżdzę na rolkach agresywnych. Niestety te odżwianie. Macie może jakieś rady? dodam , że nie zalerzy mi na sylwetce kulturysty chcę poprostu jakoś w miarę wyglądać. Pozdrawiam serdecznie i liczę na wszelkie rady:)

edit:
załatwiłem sobie wioślarza:) czy będzie to chodź troszkę zdatne jako zastępstwo dla siłowni?:)

Zmieniony przez - pierzyna19 w dniu 2012-02-08 23:43:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1728
Ooo to teraz taką knajpkę otworzyli w łodzi dobra rzecz. Chociaż zniechęca mnie fakt, że jedzonko leży np 3h tak wśród ludzi kaszlących i kichających;/

Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi- strach i interesy.
N. Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010
W takim razie skup się na aerobach :) Masz możliwość załatwienia hantli?

„Życie to nie tylko słońce i tęcza. To podłe i paskudne miejsce. Ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie bije tak mocno jak życie. I nie chodzi o to jak mocno mu oddasz. Chodzi o to ile jesteś w stanie otrzymać ciosów. I wciąż iść na przód. Ile jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu. Tak powstaje zwycięzca! Jeżeli wiesz, na co Cię stać, weź to na co się stać. Ale musisz być gotowy na nadchodzące ciosy. Przestać pokazywać palcem i mówić, że nie jesteś tam gdzie chciałeś być z jego, jej, czy kogoś powodu. Tak robią tchórze. A ty nim nie jesteś. Jesteś kimś lepszym!”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Aeroby możesz zacząć też trening domator i powinno być dobrze
Ile możesz przeznaczyć z tych 500 zł na jedzenie ?? Dieta nie musi być droga po prostu zastępuj to co jadłeś do tej pory zdrowym jedzeniem przestrzegając ogólnych zasad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1728
Ja powiem tak tygodniowo na żarcie( kurak, ryż, makaron, tuńczyk, warzywka, jogurty, chleb razowy, twarożki granulowane, orzechy, płatki owsiane, mleko i parę jeszcze innych rzeczy) wydaję około 200złotych.

Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi- strach i interesy.
N. Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1198
Te 500zł to właśnie możliwości finansowe na jedzenie. Hantle z czasem myślę , że jakieś dam radę zorganizować jednak nie teraz. Jednakże cięzko jest zdrowo jesć w kwotach sto kilka złotych tygodniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Chyba żartujesz masz 500zł i narzekasz
Kiedyś był temat ile na żarcie wydajemy i większość miała kwoty 200-400zł na miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1728
Nowy ale to było w 2010 teraz żarcie podrożało średnio o 20-40% w zależności od miasta

Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi- strach i interesy.
N. Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Spokojnie da się zmieścić w tej kwocie
Jak przyjdę po treningu to aż oblicze wszystko
Są markety typu biedronka tesco itp. można się tanio zaopatrzyć



Zmieniony przez - nowy_K_D w dniu 2012-02-10 16:13:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1728
No dobra policz ja policzę w niedzielę jak będę robić dla siebie zakupy

Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi- strach i interesy.
N. Bonaparte

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1198
mojemu bratu wychodzi 200zl tygodniowo i mówi , że to jeszcze nie jest co by chciał. Obecnie piers 1kg-16zl(na dwa dni), jaja (od 3,50 za 10 szt) a to tylko jedno sniadanie. Ryz kasza, makarony, warzywa no i woda bo jej idzie bardzo dużo. A mieszkam we Wrocku . biodronki sa cenowo chyba rowne tutaj z tymi w małych miejscowośiach. Jeśli zamienie filetn z kuraka na rybę to będzie ok? mysloałem o łososiu, wegorzach ituńczykach. Mam bardzo fajne dojście do hurtowni i czemu by tego nie wykorzystać. Zawsze to też tej biednej omega3 wpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1835
Ryby mozna jesc 2-3x w tyg, jalepiej swieze nie z puszki ;)

Jak wartosci bd sie zgadzaly to ok ;)

Bierz od życia wszystko co możesz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 63-70kg

Następny temat

Dobór spalaczy

WHEY premium