SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, rzeźba, cokolwiek?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6522
Witam serdecznie.

Potrzebuję Waszej pomocy. Ogólnie jestem zadowolona ze swojego ciała, jednak mam kilka newralgicznych miejsc, z którymi miałabym ochotę powalczyć.
Te miejsca to uda - zbyt szerokie, wystający brzuch (choć on wystaje od zawsze, czy to ważyłam 44kg, czy jak teraz 53, podejrzewam, ze ma to związek z pogłębioną lordozą, ale może można coś poradzić) oraz z kolei za mało wystający tyłek :)

Nie zależy mi szczególnie na redukcji, tzn jeśli jest konieczna to ok, ale nie upieram się, żal mi piersi szczerze mówiąc :) poniżej wstawiam foty do oceny oraz krótką ankietę.

Z góry dzięki :)

Wiek : 29
Waga : 53
Wzrost : 159
Obwód w biuście(1) : 92
Obwód pod biustem : 69
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):61
Obwód na wysokości pępka : 61
Obwód bioder (3): 90
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda, biust
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, biust, uda
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: pole dance 2x w tygodniu od niedawna, badminton raz w tygodniu, aeroby 2-3 razy w tygodniu 9orbitrek), wkrótce pewnie narty/snowboard 2 razy w miesiącu
Co lubisz jeść na śniadanie: pieczywo, jajka, łososia, pomidory, wędliny
Co lubisz jeść na obiad : ryż, makaron pełnoziarniste, pierś z kurczaka, brokuły, kalafior
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : owoce
Ograniczenia żywieniowe : tylko i wyłącznie z powodu własnego widzimisię, nie przepadam za mięsem, jem je tylko i wyłącznie z rozsądku
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : jestem zdrowa, biorę tabletki antykoncepcyjne
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, badminton
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie
Stosowane wcześniej diety : tylko MŻ jak przecholowałam ze słodyczami :)







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przede wszystkim. Poza tym, nie oszukujmy się: brzuszki mają się do poprawy brzucha tak jakby... Nijak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tu widzę, że najubożej wygląda zadek Nogom brakuje mięśnia. Strasznie chude ramiona, sterczące obojczyki. Jak długo te anty-piguły jesz? Bo to one wydają się odpowiadać za wielkość Twoich piersi.
Prawe kolano tak jakby szpotawe.

Pokaż, jak jesz, bo mam wrażenie, że nie za fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
W tali nie możesz mieć tyle samo co na wysokości pępka

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Fajne masz proporcje. Pigułki wcale nie muszą mieć związku z wielkością biustu - miałam podobny rozmiar (92cm w biuście, 64 pod) - do czasu aż zaczęłam biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6522
tzn ja biust miałam też taki przed pigułkami, chodziło mi o to, że gdybym musiała się redukować żal byłoby mi biustu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6522
Dzięki za uwagę, juz poprawiam - na wyskości pępka 70cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6522
Kurcze, przepraszam, że spamuję, niechcący wcisnęłam enter.

Martucca dzięki za uwagę o kolanie, szwankuje mi dość często, zwłaszcza przy dłuższej aktywności, wybieram się do ortopedy. Tabletki biorę od 2 lat, ale tak jak wspomniałam, nie wpłynęły one na moją sylwetkę, mierzę swoje ciało regularnie od kilku dobrych lat.
Owszem, jedzenie jest moją piętą achillesową, generalnie idzie to falami, jest okres gdy bardzo dbam o to co ląduje na moim talerzu, po którym nadchodzi czas gorszego żarcia. Staram się nie przeginać, choć w Waszym mniemaniu to i tak byłoby to ostre przegięcie pewnie :) Zamieszczam na dole posiłek z dnia wczorajszego. Generalnie cały tydzień jest podobnie, chyba, że nakłada mi się jednego dnia pole dance i siłownia, wówczas dorzucam trochę kcal.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
https://www.sfd.pl/-t752315.html poprawiaj miskę wzorując się na tym artykule. Głodówka, więc podciągnij białko tłuszcze i węglowodany, ale tylko ze źródeł podanych w artykule. Zero cukru, batoników, bułek pszennych, kurczaka z marketu, nabiału max 150g na dzień. Chleb sama pieczesz na zakwasie?

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-12-18 17:33:36

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6522
Unknown, dzięki za porady, postaram się przestawić na nowe tory i stosować się do nich. Niestety chleba nie piekę sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, czy pole dance traktujesz jako zabawę, czy coś poważnego... Ale zajrzyj do dziennika kitttie, zobaczysz jak tancerka pro skorzystała na treningu słowym

No i musisz się określić, czy będziesz jechać 'po naszemu' czy nie. Bo jak nie to, wiesz... Szkoda naszego, a i Twojego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6522
Pole dance traktuję póki co jako zabawę, aczkolwiek na zajęciach daję z siebie wszystko. Jasne, rozumiem, że muszę się określić, dlatego jak na razie wgryzam się w treść forum i nie zawracam głowy :) Mam jeszcze tylko jedno pytanie odnośnie treningu. Co do treningu całego ciała, a tyłka w szczególności coś już wiem, po lekturze różnych tutejszych wątków właśnie, tylko mam pytanie odnośnie brzucha: na które ćwiczenia powinnam zwrócić szczególną uwagę i czy w ogóle jest szansa przy takiej wadzie postawy jaką mam, aby być w tym miejscu bardziej płaska.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jeszcze raz, 22 tygodnie i 10 kg do pozbycia się

Następny temat

Ciezko trenujaca dziewczyna i problem ze zrzuceniem tluszczu

WHEY premium