Real Madryt

Ilość wyświetleń tematu: 228009

...
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Real podobnie jak Barca skoromnie 1-0 na wyjezdzie pokonał Recreativo Huelva. gola w 50 minucie zdobył Marcelo
Niestety kontuzji doznał Sneijder
...
Sport.pl sport.pl
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Ta kontuzja zaboli Real, bo tak naprawdę nie mają oni za wielu piłkarzy o dużym ofensywnym potencjale. Pewnie spróbuje to zmienić nowy prezes. Polecam ciekawego bloga o lidze hiszpańskiej:

Sport.pl - największy portal sportowy w Polsce

...
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
No nie za ciekawa wiadomość niestety... Ale liczę na to, że Real sobie jednak poradzi

HALA MADRID !!!

...
Na białym koniu przybędzie Florentino Perez, który wyda pewnie kolejny królewski dekret, jak drużyna Realu ma grać. A my z trwogą będziemy czekali co z tego wyniknie.
no tak

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2009-04-20 16:38:11
...
ufff, 3 pkt dla Realu

9'Soldado 0-1
45'Higuain 1-1

83'Albin 1-2
85'Guti 2-2
90'Higuain 3-2

a grali z Getafe,zapomnialem napisac

do tego czerwona kartke w 86 dostal Pepe

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2009-04-21 22:56:41
...
Real - Getafe 3-2
Fartowne zwycięstwo gospodarzy, gol w ostatniej minucie,
kilka minut wcześniej Iker obronił karnego, po raz kolejny ratując tyłek w najważniejszym momencie - klasa.
Gra Realu słaba, Getafe częściej przy piłce, lepiej się prezentowali i gdyby nie indywidualne umiejętności Higuaina i Gutiego (bramka w samo okienko z rzutu wolnego) to dzisiaj 3 punktów by nie było.

Pepe wyrzucony z boiska za kopnięcie leżącego przeciwnika najpierw w nogę,
potem po przejechaniu korkami po plecach
Liczę, że nie skończy się tylko na 1 meczu kary, bo było to zachowanie karygodne i dodatkowa kara należy się jak najbardziej.

Zmieniony przez - -kaczy- w dniu 2009-04-21 23:01:36
...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ogromna dramaturgia tego meczu, gdyby nie nonszalancja wykonawcy karnego i klasa Ikera, Getafe zapewne by wygrało.

Pepe powinien być wykluczony do końca sezonu, niespotykane chamstwo.