SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA BLONDYNY

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
Wiek : 20 lat
Waga : 63
Wzrost : 175 cm
Obwód w biuście(1) : 90 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 68 cm
Obwód na wysokości pępka : 78 cm
Obwód bioder (3): 98 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 55 cm
Obwód łydki : 34 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Siłownia minimum 4 x w tygodniu + ćwiczenia w domu Mel B, Tiffnay, Chodak.
Odżywiane : jem zdrowo - pije wodę, unikam słodyczy, fast foodów, przetworzonej żywności, jasnego pieczywa, ziemniaków itd.
W jadłospisie mam : owsianke, jogurty naturalne, serji wiejskie, piersi z kurczaka ryż, warzywa, owoce itp
Stan zdrowia: b. dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie (
czy rodziłaś: nie
NAJWIĘKSZY KOMPLEKS: UDA
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia

Na siłowni ćwiczę z obciążeniami, całe ciało, + 30 minut biegania i sauna.

Witam, przejdę do konkretów :
1) Mimo, że chodzę na siłownię, ćwicze w domu, moja waga stoi w miejscu i centymetry również. o co chodzi?
jem zdrowo, staram sie regularnie, 3 godziny przed snem jakas białkowa kolacja.
Wiem, że jestem szczupła i może potrzebny jest czas, a może coś jednak źle robię.

2) Cel to -4/5 cm z obwodów ( jestem modelką i takie są wymogi agencji i ja również będę sie lepiej czuła ) oraz chcę mieć lekko zarysowaną sylwetke (najabardziej brzuch) nie chce być patyczakiem, ale laską fit z mięsniami widocznymi , ale bez przesady .

3) ciągle stoje w miejscu i to mój największy problem.

4) czy jakieś białko było by mi w stanie pomóc ?

5) jakieś wskazówki, cokolwiek ? :)







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to nie jest forum dla modelek przepraszamy ciebie, nie przykładamy reki do zagładzanie swojego ciała.
I tak nawiasem mówiąc udaj sie do fizjoterapeuty bo jesteś krzywa, niech oceni co ty w ogóle możesz ćwiczyć by nie pogłebiac dysproporcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
obliques, gdzie Ty widzisz zagłodzenie, gdzie Ty widzisz krzywizne ?
powiedziałam , chce mieć fit figurę z widocznymi mięsniami, jem zdrowo, nie głodze sie , jem 5-6 posiłków dziennie, wiec prosze nie pisz takich bzdur o zagłodzeniu.
jestem krzywa? może zdjęcia nie wykonane prawidłowo, ale sprawdze to, a ćwiczyć zdecydowanie mogę bo co pół roku mam badania bo trenuje siatkówkę, w innym wypadku bym grać nie mogła.

pozdrawiam :)

Zmieniony przez - ariia w dniu 2014-02-03 18:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Oj, koleżanko. Krzywizny nawet ślepy by się dopatrzył - spójrz tylko na linię bioder - z każdej strony krzywizna ma inny kształt (nie wiem, czy to fachowe określenie).
A co do zagłodzenia..cóż..tak to postrzegamy. Chcesz stracić jeszcze 5 cm w obwodach. Czyli z kości na ości.

Zmieniony przez - huda w dniu 2014-02-03 18:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Białko to faktycznie przydałoby się, ale w normalnej formie czyli np. jaja, mięcho itp, najlepiej ze zdrowymi tłuszczami i węglowodanami. Dopiero kiedy nie jesteś w stanie zjeść odp ilości białka z normalnego jedzenia uzupełniasz prochem np. jakbyś miała zjeść 500g piersi z indyka (przy odpowiedniej masie i doświadczeniu na siłowni), to wiadomo, że nie zmieścisz, wtedy proch, bo objętościowo łatwiej zmieścisz. Sama odżywka nie ma cudownych właściwości, służy jako suplement. Myślę, że powinnaś dużo poczytać, żeby zrozumieć na czym polega idea "sportowej sylwetki".
https://www.sfd.pl/-t585708.html - polecam, bo wiele Ci wyjaśni.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-02-03 19:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Już jesteś bardzo szczupła i jesteś raczej obiektem na masę, a nie na redukcję. Tutaj nikt nie przyłoży ręki do dalszej redukcji.

Obli ma rację, faktycznie jesteś stosunkowo krzywa. Chcesz wiedzieć gdzie? Praktycznie wszędzie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Znalazłam tutaj ciekawą wypowiedź..
dawid099
to czytaj aż ogarniesz

Nie czytasz jak widzę i nie ogarniasz...
Nie wtrącam się z reguły w takie wątki bo szkoda zdrowia i nerwów ale...
Uważam że dziewczyna w wieku 19 lat powinna się zdrowo zastanowić zanim napisze że Szefowa działu, kobieta o wielkiej wiedzy i cierpliwości pisze głupoty.

Jej wypowiedzi nie są głupotą na pewno.

Zacznij ogarniać nie tylko swoją ignorancję ale kulturę też bo jak widzę wychodzą braki.

Mogę dostać opieprz za ten post ale trudno - przeboleję.
Jest to moja pierwsza i ostatnia reakcja.
Pozostaję z szacunkiem.
Corum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Isthar-pods.str.38 i 52

Następny temat

Trening dla początkujących + dieta. proszę o ocenę

WHEY premium