SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w Ułożeniu planu na MASE.!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 831
Witam wszystkich. Tak jak w temacie proszę o pomoc w ułożeniu planu na mase. Do dyspozycji mam ławeczkę i hantelki.
Wiek: 18
Wzrost: 182 cm.
Waga: 70 kg.
Staż: Co tu dużo pisać początkujący przez 3 miesiące robiłem pąpki, podciąganie na drążku itp.
Teraz chce zacząć ćwiczyć i dlatego zwracam się z prośbą do was i prosze o pomoc.Proszę o dokładny rozpiskę planu treningowego. Zapomniałbym co z dietą jem 5 razy w ciągu dnia nie jem niepotrzebnych rzeczy typu czipsy cola itp. NIE PALĘ I NIE PIJE. No i może mi poradzićię czy warto teraz zażywać jakieś odżywki czy też nie jeśli tak to co polecicię. Jeszcze raz proszę o pomoc.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 70

Wzrost: 180

Cel treningowy: MASA

Staż treningowy na słowni: 3 miesiące

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna, Jazda na rowerze

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłownia domowa ławeczka sztanga sztangielki

Dieta: jem 5 razy w ciągu dnia nie jem niepotrzebnych rzeczy typu czipsy cola itp. NIE PALĘ I NIE PIJE

Przeciwskaznania medyczne: żadne

Zażywane suplementy: żadne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
gościu nie przesadzaj tu za ciebie nikt nie odwali roboty

odżywek żadych ewentualnie jakies białko albo gainer ale tego narazie nie potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
Przysiad(nogi)3x12
Rumuński martwy ciąg(plecy)
Wiosłowanie sztangą (nachwyt)(najszersze)3x12
Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej(klata)3x12
Wyciskanie sztangi z klatki (barki)3x12
Podciąganie na drążku (podchwyt) 3x12

stosujesz co tygodniową progresje zaczynasz z mniejszym ciężarem i dokładasz co tydzień ciężar lepiej mniej a dłużej dokładać krążków
ćwiczysz trzy razy w tygodniu nie pytaj się dlaczego tak po prostu ćwicz albo zacznijcie wszyscy czytać

przepraszam zdenerwowałem się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a... niech przeczyta piękny temat "pierwsza wizyta Jasia na forum" a nie robisz za niego wszystko! ****A gościu, użyj wyszukiwarki ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
jondrko- mam dobry humor przybrałem 5kg na kreatynie dzis sprawdzałem
przepraszam za spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe, 5 kg? ładnie, ja to nie mogę przybrać za dużo na wadze, bo jestem ekto (ta?) i mam z tym problemy ;] ale się nie poddaję i jadę ;}]]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PlaN treningowy do oceny

Następny temat

....Kiedy ćwiczyć ?:P...

WHEY premium