SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozne wstawanie a zapotrzebowanie na wegle.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Witajcie. Chcialbym zadac pewne pytanie poniewaz ciekawi mnie ta kwestia. O ile w tyg wszystko mam ułożone co do diety godziny i makro tak zazwyczaj z sobote badz niedziele trafi mi sie pospac dluzej i jak zawsze dnia wychodzi mi jakies 17 h to w sobotę badz niedziele mam np. 12h . w tym momencie ciężko jest zmieścić 480 wegli. Czy w taki dzien nadrobic kcal tłuszczami by wyrownac podaz energi czy jest inni sposób?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a sobota masz dzień bez treningu?
jeżeli tak to warto pomyśleć właśnie o zamianie na tłuszcz, u mnie fajnie się sprawdzają takie dni wolne od treningu jako low carb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
leć ta dietą którą masz a jak nie dobijesz węgli,możesz wspomóc sie prostymi napoewno wejdzie ;3 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
szamanek13
leć ta dietą którą masz a jak nie dobijesz węgli,możesz wspomóc sie prostymi napoewno wejdzie ;3 :D


szamankowi za rady dziekujemy.

jw zostalo napisane. zrob sobie wtedy dzien niskich wegli a roznice w kcal uzupelnij tluszczami.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33075 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Jest to normalne bo jednak kilka godzin mniej trwa dzień dla ciebie , możesz zrobić jak wyżej już koledzy radza . Ja robie podobnie u siebie w sobotę i niedziele ,jednak nie dobijam tłuszczami kcal kosztem węgli a zwyczajnie rezygnuje w te dni z porcji +- 100-120g węgli.W dni o słabej aktywności obcinam węgle i oscyluje na zerowym bilansie kalorycznym. Natomiast w każdy inny dzień treningowy posiadam nadwyżkę +- 400kcal


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-07-22 08:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Możesz zrobić różnie. Np. zjeść mniej węglowodanów, które nadrobisz w inne dni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak nie masz jakiegoś parcia, na scene nie wychodzisz, jak raz zjaesz mniej o te paredziesiat gram wgli się nic nie stanie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie na masie

Następny temat

Regeneracja

WHEY premium