SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plany na cały rok ;-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Witam mam pytanie i prosze mnie z gory nie skreslac poniewaz nie jestem sezonowcem (jestem na forum ok.2 lata)A wiec tak czy jak zaczne porzadnie ćwiczyc od 1 wrzesnia to za rok beda jakies widoczne efekty np.czy z bicepsa 30 bede miec 33/34 a z wyciskania 60kg 80?
Trening i diete dalem do odpowiednich działow i jest wporzadku
Wiek-16lat
Waga-70kg
Wzrost-185
Biceps-30
Wyciskanie na plaskiej- 60-65 kg
Chodze tez na karate 2 razyw tygodniu.
Poł roku chce jechac na sucho(na diecie)potem walnac cykla na mono+gainer_dextrosa i witaminy w marcu go powtorzyc a na czerwiec nitroshocka albo horse powera zeby na nastepne wakacje ladnie mnie przypompowalo
Co o tym myslicie? wiem ze to troche bezsensu ale mam mobilizacje i prosze sie nie smiac tylko wyrazic swoja opinie
Acha bede cwiczyl w piwnicy mam laweczke regulowana,gryf+60kg nakladu+2 hantle regulowane
Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 819
sorki ze sie wcinam ale mam pytanie.czy jak bede zaczynal treningi o roznych porach (roznica do 2h)i czy jak bede w kazdym tygodniu zaczynal swoj cykl od tych samych grup bez zmieniania ich w nastepnym tygodniu to nie bede mial roznicy w wielkosci mieesnia i czy bedą proporcjonalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
prosze mnie z gory nie skreslac poniewaz nie jestem sezonowcem (jestem na forum ok.2 lata)



no wiesz zalezy od wielu czynnikow (genetyka,dieta, alko, sen, trening...), mysle ze po roku cwiczen mozesz miec nawet z 38 ale to tylko spekulacja wiec sie nie napalaj tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Daj numer gg to ci powiem jak zrobic 35 w 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Wiedzialem ze odrazu mnie zjedziecie
Moze znajdzie sie ktos kto odpowie sensownie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
no chyba ci odpowiedzialem sensownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Puknij sobie młotkiem kilka razy w bica to gwarantuje, ze spuchnie o kilka cm
A tak na powaznie - na poczatku wszystko ladnie rosnie - 3 cm na rok - to jest naprawde realne, jak sie sprezysz moze nawet wiecej wyrobisz - kto wie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Dyja - od kiedy to wymia bica jest wyznacznikiem ciezaru na wycisk??
Roznie to bywa - trzeba isc samemu i sprawdzic - tylko po co?
Sila jest uwarunkowana nie tylko wyamirem bica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Co myslicie o tym cyklu na horse powerze albo nitroshocku na czerwiec? ladnie mnie pokopie?
Dyja a ile teraz cisniesz?

Zmieniony przez - olsen14 w dniu 2007-08-25 12:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 407
MalyArnold - wiem ze nie jest wyznacznikiem w koncu w wyciskaniu pracuje triceps ale chodzi mi o to ze ja nie mam mozliwosci sprawdzenia ile wycisne. cwicze sztanga 30kg bo wiecej nie mam a moj rekord to 50x 30kg
PS ja pytalem tylko z ciekawosci :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
na czerwiec czyli na nastepny rok ? ladne masz plany
]
szkoda tylko ze diety nie uwzgledniaja jak mniemam i podejscia odpowiedniego

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Na Miesnie Brzucha

Następny temat

Mam duzy brzuch - jak zrzucić

WHEY premium