SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Na Miesnie Brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1151
witam jestem podczas planu treningowego act,jednak chciałbym wolne dni poswiecic moim misnią brzucha,np wchodze na siłownie,rozgrzewka nastepnie 15 na biezni 5 sprintu,5 marszu,5 wolnego biegu.Nastepnie 2-3 serie spiec,nastepnie 2-3 serie podciaganie kolan do klatku na drazku,kolejnie 2-3 serie wzosy prostych nóg na drażku.Co o tym sadzicie?nie jestem zbyt doswiadczony korekta mile widziana
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3783
Zasada taka jak na inne mięśnie:
-najpierw ćwiczenia angażujące jak największe rejony, wymagające najwięcej siły
-później piorytetowanie
-izolowane bądź wymagające najmniej siły.

Czyli kolejno:
1) skłony wszelakie
2) wszelakie wznosy bądź inne rodzaje ćwiczeń ( nie koniecznie piorytetowane)
3)wspięcia bądź coś wymagającego małej ilości siły

Przynajmniej tyle teoria, ale prawda jest taka ze mniej ważne jak się brzuch ćwiczy ważne ze się w ogóle to robi.

Co do serii/powtórzeń
Zakładając że celem będzie trening holistyczny brzucha ( wnioskując z innych tematów) to najrozsądniej będzie:
Ilość serii między 3 a 6 oraz powtórzeń około 10-15, przy powtórzeniu trwającym około 2-3 sekundy ale nie ma się przejmować dokładnością wielka chodzi jedynie o ukazanie w jakim tempie należy ćwiczyć.

Oczywiście od tego co napisałem są wyjątki, czyli cykle treningowe na brzuch typu a6w, abs`y itp itd one prowadzą sie własnymi prawami.

Jak dotknąłem Cie moim komentarzem, pomyśl się o tym że tylko moje zdanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
1) mięśnie dolne

2) mięśnie skośne

3) mięśnie górne

W takiej kolejności! Nie ma co sie bawić samemu, jesli jestes początkujący skorzystaj z gotowego ABS II (masz tam wszystkie ćwiczenia) łącznie z drążkiem, opisane, pokazane jak, kiedy i ile powtórzeń! Zajmuje ok 10 min a efekty są zadawalające!

Gdy odkryjesz już co twój organizm potrafi możesz go sobie lekko zmodyfikować!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do poprawy

Następny temat

Plany na cały rok ;-)

WHEY premium