SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM KLATA

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
witam chcialbym sie dowiedziec cos w sprawie mojej klaty wyglada nieco dziwnie takie odstajace cyce rowniez jakies miekkie suty czy cwiczac ja regularnie pozbede sie tego problemu bo to wyglada okropnie. prosze o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ginekomastia - czytałeś? Albo jest mocno otłuszczona.

Rób na klatkę przenoszenie hantla za głowę, rozpiętki i pompki na poręczach. I oczywiście ją rozciągaj po każdym treningu. Powinno pomóc.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-12-08 10:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
kiedys troche czytalem na ten temat dowiedzialem sie ze to mozna u chirurga zrobic nie wiem jaka cena tego zabiegu jest, ale chcialbym sie dowiedziec czy cwiczac klate w jakis sposob pompki hantlami sztanga da rade to jakos wyrobic na normalna klate??? czy zawsze tak bede mial ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pisałem już, da się nad tym popracować. Ale nie musisz mieć ginekomastii, może być tylko obtłuszczona. Stosuj ćwiczenia które Ci podałem i rozciągaj klatkę, powinno pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
dzieki. cwiczenia wykonywac mam codziennie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nie, co drugi dzień. No i warto, a ręcz należy, ćwiczyć całe ciało a nie tylko klatkę

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
A na brzuchu masz oponke? bo jak sama klata jest "otłuszczona" to raczej gino nie lipo

Tutaj masz temat użytkowników na temat gino, operacji itp https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA_cz.2-t542453-s255.html 

Jeśli masz lipo to tylko tłuszcz masz to jak będziesz ćwiczył to ci się znormalizuje klatka

Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2011-12-08 13:19:14

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
co do brzucha jest obtłuszczony staram sie go cwiczyc juz po malu widac efekty 2 kafelki u gory i zarysowany 1 duzy nizej ale na samym dole chyba sie nie przebije :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
a na klacie wczuwasz pod sutami czujesz jakby grudki albo coś w tym stylu? bo jak nie to masz lipo czyli otłuszczoną klatę, a jak są to duże prawdopodobieństwo że gino noi tutaj jak chcesz się tego pozbyć to pod skalpel. Najlepiej to udaj się do lekarza rodzinnego i się zapytaj co i jak on napewno będzie miał lepszą wiedze niż ja

Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2011-12-08 16:47:13

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
ogolnie sutek jest miekki chyba ze jak sciagne bluze albo zimno itd itd to w tedy jest twardy i maleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
będziesz ćwiczył to zauważysz czy się klata ci zmienia czy nie, możesz się udać do lekarza rodzinnego wizyta nic nie kosztuje a zapytasz sie ;). Ja tak zrobiłem zanim zacząłem ćwiczyć bo dygałem że mam gino, jednak lipo miałem czyli otłuszczoną klate. Teraz mi się suty zmniejszyły i tak nie wyją jak wcześniej, ale ja to cały tłusty byłem, troche to skorygowałem ćwiczeniami, ale dalej walcze bo nie doszedłem do takiej sylwetki jakbym chciał :)

...................................................................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Nasze dzienniki vol.2 !!!

WHEY premium