SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z klata

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1740
Mam pytanie, a mianowicie czy sa jakies tricki żeby zmniejszyć wykorzystanie miesni klatki piersiowej przy wyciskaniu maxa. Mam bardzo słabą klatke piersiową ale mocne ręce, mam problem z poderwaniem ciezaru z klaty, pozniej idzie lekko. Mostkuje i odbijam sztange o klate ale to wciaz za malo :) Juz staram sie nadgonic robiac wiele cwiczen na klate, ale moze moge sobie jakos pomoc, z gory thx za odpowiedzi. Pozdrawiam

Pomoglem? (albo probowalem)? Kliknij:
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6839
Ja o takich trikach niesłyszałem, jeśli masz naprawdę mocne ręce to w takim razie stosój węższy uchwyt niż do tej pory wtedy większą prace będą miały tricepsy, ale moim zdaniem lepiej stosować szeroki ucwyt bo w wąskim niedojdziesz do tak dużych ciężarów jak gdybyś ćwiczył stosując szeroki uchwyt. Postaraj się w treningu wykonywać wyciskanie na płaskiej bez mostkowania a każde powtórzenie wykonuj dokładnie bez żadnego odbijania to powinno poprawić przełamanie twojego "martwego punktu".

moje foty www.sfd.pl/temat264251/
Mój rekord w wyciskaniu 160 kg. http://www.sfd.pl/temat231216/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie

Następny temat

JAK POPRAWIC WYCISKANIE

WHEY premium