SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY przy PLANIE

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
.Mam prośbe do wszystkich będących na forum SIŁACZY.
Prosiłbym o ułożenie planu do ćwiczenia. Chce mieć plan od nowego roku. Mam 15 lat. Trenije od 4 miesięcy biore 50 kg. moja waga to 60Kg. Do dyspozycji mam Ławeczke / Gryf 182Cm / 2 krótkie gryfy. Chce ćwiczyć 4 razy w tygodniu. Moim priorytetem jest KLATKA, BICEPSY i Barki. Chciałbym robić klatke np. 3 razy w tyg. co drugi dzień. Np. poniedziałek, środe i piątek. Prosze o zaproponowanie planu aby właśnie klatka była 3 razy w tyg. PROSZE O POWAŻNE PLANY I ODPOWIEDZI!!.. potrzebuje pomocy!
z GÓRY DZIĘKI!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349875
Użytkownicy tego forum pytają mnie w mejlach : Koniu, co Ty kurva robisz, że jesteś taki prze***any szeroki bujaka?
Gdy odpisuje, że walę konia, przesyłają mi tylko ironiczne minki i milknął, a w tym jest klucz...

Oto mój plan(fullbody workout) z priorytetem na klate, który stosowałem gdy przygotowywalem się do moich pierwszych zawodów (nie chwaląć się 2 miejsce) :

pon,sroda, piątek :

po przebudzeniu :
walenie konia lewą ręką pod prawym kolanem (zwróć uwagę jak mocno napiety jest mięsień piersiowy, czasem może to powodować jego skurcze, ale nie bój się - o to wlaśnie chodzi)

w szkole na długiej przerwie :
walenie konia prawą reką pod lewym kolanem (pamiętaj by walić z tą samą predkością co rano, inaczej mogą pojawić się dysproporcje)

przed obiadem :
Uderzanie główką penisa o kant stołu (zauważ jak pracują Twoje bicepsy i przednie aktony barków)

przed snem(po pacieżu[inaczej nie zadziała!]) :

Ciągnięcie penisa do góry ( znakomite ćwiczenie na boczne aktony mięśni naramiennych, dodatkowo, gdy będziesz dobrze ciągnął możesz zyskać dodatkowe cm w długości penisa)

wAŻNE:
TRENING DZIAŁA TYLKO WTEDY GDY MASZ OGOLONE JAJA !!

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
Miały być poważne odpowiedzi / Żałosne!
Prosze o ułożenie tego planu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349875
dostałeś przecież plan !! Dostałem go od trenera mistrzów Polski !! Gwarantuje, że działa na każdego !!

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
przecież plan jest jak znalazł! ja dorzuciłbym jeszcze pompki w podporze na jajach+kreatyna.

masz soga koniu hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349875
po co kreatyna ?!

ja w cyklu 12 tygodniowym przed zawodami, po każdym treningu oddawałem produkty uboczne do wiaderka z ostrowią, na tydzień przed zawodami zacząłem zjadaśc zawartośc wiaderka (taki pyszny budyń z tego wyszedł), w tydzień zrobiłem 10kg masy, 3 cm w ramieniu, 12 w klatce i 10 cm mniej w pasie !!

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
za***sity patent ,ale tylko dla zaawansowanych ,czytałem w men's health.
jednak ja słyszałem ,że od kreatyny puchną jaja i łatwiej będzie utrzymać równowagę przy pompkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349875

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
pozamiatałes Koniu
lol

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1892
tutaj masz same plany na siłe wybierz sobie jakiś
https://www.sfd.pl/PLAN_NA_SIŁE-t307368.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4431
o ja pier.dole!!! Koniu ty kocie!!!

S O G W I E L K I J A K c****** ! ! !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytanka na temat brzucha

Następny temat

Małe pytanko!!!

WHEY premium