SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OXY-GEN PROTEIN 45 po raz 248

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ziper69 z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
Jem odżywke OXY-GEN i ją prawie zjadłem. I po 2 tygodniach jedzenia jej z kreatyną przytyłem z 75 do 79 przy lipnej diecie. Zauważyłem, że na sfd ludzie nie biorą tej firmy poważnie. Ogólnie wysłałem maila na adres z wiadra i nawet otrzymałem odpowiedź:
Witam. Jestem konsumentem waszej odżywki PROTEIN 45 i ogólnie jestem zadowolony, poza smakiem.Nie wiedziałem że literka K napisana markerem oznacza kiwi czy tam jakieś inne zielone coś. Zróbcie strone internetową i takie inne bo na www.sfd.pl jadą z wami jak z g*wnem... Mam pytania:

- co do wchłanialności tego białka które jest użyte w tej odżyce (PROTEIN 45) Tam jest jakaś klasyfikacje BV czy coś takiego.

W miksach białkowych nie podaje się BV. wszyscy którzy to robią wprowadzają w błąd gdyż poszczególnych wartości BV różnych białek się nie sumuje.

- I mam pytanie co do węglowodanów które tam sobie pływają. chodzą słuchy że to jest laktoza którą trawi tylko organizm niemowlaka itd.

Są to słowa ludzi którzy pracuja dla konkurencji. nie stosujemy laktozy.

- Mam nadzieje że jeśli jest tam napisane 46g białka/100g to tyle jest, bo naczytałem sie że jest napisane 46 a wcale nie jest- tylko o wiele mniej.

To samo... Konkurencja!!! jakby nie było to by namn dawno ją wycofali ze sprzedaży

Moja rada jest taka że jak odżywka jest o smaku truskawkowym to malujemy na etykiecie wielką truskawe i wszyscy wiedzą że piją o smaku truskawy . Proszę o odpowiedź na moje pytanka i z góry dziękuje.

Będą TRUSKAWECZKI namalowane ))
Dziękuję i Pozdrawiam

Pamiętaj, że zawsze będzie ktoś większy od Ciebie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Firmę która sprzedaje serwatkę białkową, trudno brać na poważnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
wogole dziwna firma ja mam jeszcz eich tauryne za ok 10 zl ale nie zamierzam jej jesc

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
Jem odżywke OXY-GEN i ją prawie zjadłem. I po 2 tygodniach jedzenia.....

prawie jak Krzysztof Kononowicz
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie stosujemy laktozy...

hehe a cóż innego moze byc w odzywce bedacej serwatka oczyszczoną do poziomu 45% ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
45% bialka serwatkowego,reszta wegle,troche fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Białka jest wiele mniej, to zwykle g**** i to wszystko.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Dobry typ robi deliktana reklame i na 100 % jest z oxygena , wejdzcie w profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
Żadnej reklamy nie robie capy. Więcej tego czy tak czy srak nie kupie, ale wydaje mi się że jak jest napisane 46 to jest, a nie jak zwykliście mawiać wspaniałą wyszukaną polszyzną, że producent pisze 46 i wali w h***. A co w moim profilu jest nie tak wskazującego na powinowadztwo z OXY.pffff

Pamiętaj, że zawsze będzie ktoś większy od Ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Zmeczony juz jestem zeby to dzisiaj rozkminiac. Jutro Ci cos odpisze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

który stack kreatynowy jest godny zakupu????

Następny temat

Można czy nie można????

WHEY premium