SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niska waga, duże chęci do ćwiczeń

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 611
Witam, tak więc jak w temacie mam problem z wagą.
Męzczyzna
wiek 17 lat
Waga (ostatnim razem na wadze miałem 59kg) to było ok. miesiąca może dwa wstecz, ogólnie nie ważyłem więcej niż 63kg.
Wzrost 180cm
Brak problemów z sylwetką, wszystko prościutkie.
Uprawiam bardzo dużo sportu, tańczę, biegam, skrótem mówiąc korzystam z każdej okazji aby się poruszać. Cwiczę w domu ponieważ nie mam dostępu do siłowni, a na zakup brak środków. Co do odżywiania się jem bardzo dużo szczególnie rzeczy tłuste po których i tak nie tyje, bo spalam je bardzo szybko. W desperacji myślę o odżywkach które pomogły by mi uzyskać przynajmniej te 70kg. Co do ćwiczeń robię co 2 dzień kilka serii pompek,brzuszków, wymachów nogami w pozycji leżącej do tzw. świecy i powolne opuszczanie ich do ziemi (oczywiście cały czas wyprostowane), ćwiczę już jakiś czas ale po próbie podwyższeniu serii czuje brak siły, nawet po ich nie podwyższaniu mam problemy z ich dokanczaniem.
Z góry dzięki za porady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 611
No właśnie mnie pogoniło do wc po treningu, może przez to że piłem je 30min przed ćwiczeniami, rozrobilem prawie pół szklanki proszku (250ml) w 200ml wody

Zmieniony przez - motherzki w dniu 2013-10-09 17:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zacznij od rozpiski odżywiania https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t930058.html
zmien trening bo nie aktywujesz całego ciała https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3612
Najpierw ułóż porządną dietę, potem wrzuć ją tutaj na forum do poprawienia, jak większość myślisz że jesz dużo, a w rzeczywistości nie ma tego zbyt wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 611
Dzięki wielkie za tak szybką odpowiedź! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 611
Możę napiszę co mniej wiecej i jak czesto jem w ciagu tygodnia?
Tak więc na śniadanie jem rzeczy typu kanapki+wędlina ew. ser biały lub żółty/tosty i płatki sporadycznie/parówki+ketchup+bułka
biała/
Obiad mniej więcej 2x zupa/obiady mięsne typu kotlet schabowy lub sos mięsny+ziemniaki+surówka 3-4x,kluski z serem sporadycznie/kolacja płatki z mlekiem, sporadycznie chleb przypiekany na tłuszczu w jajku/kanapki z serem lub szynka/owoce.
Szczerze mówiąc to jem dosyć często bo po godzinie od śniadania w szkole jestem głodny i jem rzeczy typu mini pizze (przypieczony ser+pieczywo) do godz 14-15 spożywam 3 posiłki licząc śniadanie, później wiadomo obiad a za godzine znowu podjadam mniejsze ilości typu płatki itd. Llicząc jem 6-7 posiłków dziennie.
Co sugerujecie? Czego mogę się pozbyć a co moge dołączyć?

Zmieniony przez - motherzki w dniu 2013-06-12 16:45:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Skup się na niepretworzonej żywności, mini pizza to kiepski źrudło makroskłądników, zamiast chleb smarzyć na tłuszczu zamoczony w jakjku zjedz dobrego omleta, jajecznice, na sniadanie mozę być twarozek z jogurtem naturlnym odrobina dzemu dla smaku, to co jesz jest kiepskiej jakosci.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Jeśli masz bardzo szybką przemianę materii, to polecam zapoznać się z moim artykułem, w którym radzę, jak skutecznie zwiększyć kaloryczność nie jedząc "do bólu": https://www.sfd.pl/Praktyczne_porady_dla_juniora__MASA-t932336.html 

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 611
Dzięki wszystkim za tak liczne i mądre podpowiedzi, jestem nowym użytkownikiem i nie spodziewałem się tak miłego przyjęcia przez userów, na prawdę wielkie dzięki pilkaPN zastosuję twoją dietę, poobliczałem sobie to wszystko co wcześniej mi kazaliście i wyszło takie coś:
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2869.68
Węglowodany 55% 1578.32kcal = 394.58gram
Białko 15%% 430.45kcal = 107.61gram
Tluszcz 30% 860.9kcal = 95.66gram
Nada się tak dieta od Ciebie pilke?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ja jedyne co bym zmienił, to w dwóch posiłkach (najlepiej okołotreningowych) zamienił schab na kurczaka, a zwiększył ilość makaronu w posiłku potreningowym. Powinno być OK. Dokonaj pomiarów swojego ciała, odżywiaj się tak przez miesiąc (i trenuj oczywiście) i znów się zmierz. Jeśli nie zmieni się nic, jedz więcej węglowodanów, jeśli masa będzie szła - zostaw michę w takim stanie jak jest.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska do oceny !

Następny temat

Split trening prosze o rady

WHEY premium