SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mierzymy poziom tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 499
bylam 3 tygodnie na redukcyjej i od jutra przechodze na kopenhaska, wtedy przejde na 1600 kcal a pozniej na 1800 i 2000, bo dziennie na aerobiku trace od 500-1200 kcal [zaleznie ile zajec mam i czy ide tez na silownie]
po tej redukcyjnej - z shape ja mialam - troche mi spadla waga, potem sie podniosla znowu, objetosciowo zeszczuplalam, ale jakos waga zaczela znowu do gory rosnac i zaczelam tyc :/ w tydzien 3kg - podobno hormony, bo nie biore od miesiaca tabletek anty, ma sie to unormowac.. ale sama nie wiem. zobaczymy za 2tygodnie, a pozniej za miesiac - na poczatek wrzesnia spodziewam sie -5 do -6kg :)

music is so wonderful ! don't suggest urself, be urself ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 499
a najfajniejsze jest, ze tluszcz ZAWSZE odkladal mi sie na srodku brzucha, dlatego gdybym mierzyla na srodku to bym miala chyba z 28% albo 30... :)
a na boczku nie wiem przyjelam ze mam 14 mm chociaz na 12 tez to wyglada... ale nie potrafie tak dokladniej ocenic ;)

music is so wonderful ! don't suggest urself, be urself ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
zuzah u lasek 23% to normalka wiec nei masz sie co przejmowac, laska nie moze chuda jak patyk bo to z***a*** wyglada

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 499
myslisz? .... no troche w tym racji ale jednak troche mnie to przytloczylo i postanowilam sie ograniczyc [tfu!] i zejsc do 17 jakos tak a moze 15 kiedys:P hehe

music is so wonderful ! don't suggest urself, be urself ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1851
Mi się wydaje, że dziewczyna dobrze wygląda z tymi 20-25% tłuszczu, bo jak ma za dużo "rzeźby" to takie dziwne :-/ Ja sobie sprawdziłem i mam 12% tłuszczu, myśle, że ten wynik jest zbliożony do prawdy, przed wakacjami miałem około 16%. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 % ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1462
qrde...? przy 52 kg wagi wyszlo mi, poslugując sie tym kalkulatorem, okolo 41,5% tłuszczu...pytam : jak to jest mozliwe ?? owszem, przytylo mnie sie ostatnio ze 3 kilo, no ale zeby az tyle wskaznik otluszczenia skoczyl????
no niechze ktos powie cos...?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 499
ja tam nie wiem. suwmiarka mierzyles?
widzisz, ja szczupla calkiem jestem miesni mam duzo ale..boczki akurat i brzuch mam hehe no zawsze mi sie tam tluszcz odkladal. ale co tam :) nie schizuj sie!!

music is so wonderful ! don't suggest urself, be urself ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 369
U mnie takze wynik jest srednio prawdziwy...
Takie panie, ktore w Wawie siedza i mierza zawartosc tluszczu dzieki zmyslnemu urzadzonku mowia mi, ze mam ok. 5-6%.
Tutaj wyszlo mi ponad 15...
A to tez dlatego, ze na boku mam znacznie wiecej tluszczyku niz gdziekolwiek indziej... metoda chyba jednak nie jest zbyt uniwersalna..

pozdrawiam
A.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1616
9.6% hihih :P

życie jest jak ku*** cały czas się pier****

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gimnastyczki

Następny temat

ocena diety...

WHEY premium