SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam obecnie trenuję treningiem fbw, są już nawet pewne efekty : ). Jednak na brzuchu odkłada mi się mała bo mała ale jednak warstwa tłuszczu. Chciałbym wyrzeźbić sobie ten brzuch. Jako ćwiczenia aerobowe posłużyłyby mi lekcje wf'u 3 razy w tygodniu plus oczywiście 3 razy w tygodniu fbw. zastanawiam się na a6w ale nie jestem do końca przekonany do tego. Ile dni ćwiczy się przy a6w? Czy redukcja kalorii w moim odżywianiu starczy czy może wprowadzić diete białkową? i czy moje dotychczasowe efekty fbw np na tej diecie nie ucierpią ? :) jeżeli to sie przyda to moge wrzucić foto.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie na podstawie tego tematu chciałbym stawiać pierwsze kroki ku lepszemu odżywianiu. Zachowuje prawie cały czas tę samą wagę ( co jest w pewnym sensie minusem) nie odżywiając się zbytnio dobrze tzn soki, biały chleb itp i nie tyje więc nie potrzebuje chyba żadnej rygorystycznej diety, tylko musze sie lepiej odżywiać żeby zrzucić te minimum z brzucha. Dziękuje za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
a6w trwa 42 dni. Wykonujesz ćwiczenia codziennie.
Co do a6w to są różne zdania. Muszę Ci powiedzieć że ćwiczyłem a6w 4 dni i jeden dzień przerwy, 4 dni ćwiczeń i dzień przerwy itd. Doszedłem łącznie do 32 dnia A6W i z efektów byłem bardzo zadowolony. Miałem widoczną kratę na brzuchu, przy niestosowaniu żadnej diety. Tak 3 razy w tygodniu do tego poszedłem się przebiec na długość 3-4 km

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zależy też czy miałeś tłuszcz na brzuchu jak zacząłeś robić :P ja dużo nie mam ale jednak trochę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
moze zapodaj zaero 15-20 min po silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli te "zaero" to jakiś spalacz tłuszczu albo coś podobnego to raczej odpada : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Chodzi o aeroby....

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Dopnij dietę to nie będziesz zbierał fatu jak odkurzacz.

Tak to możesz i robić 1000 brzuszków dziennie a tłuszcz jak był tak będzie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, nie chciałem tworzyć nowego tematu więc zapytam jeszcze w starym temacie, jak ma się dieta redukcyjna,białkowa do ćwiczeń siłowych i ogólnego przyrostu masy mięśniowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19188
Albo redukcja, albo masa. Nie można budować masy mięśniowej na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba w takim razie, postaram się może narazie tylko wprowadzić tylko stopniowo zdrowe odżywianie w stylu brak białego pieczywa,tylko woda, 6 posiłków dziennie itp. i zobacze jakie będą efekty, ponieważ nie wiem czy jest sens wprowadzać dietę redukcyjną ponieważ ja mam tylko trochę tego tłuszczu na brzuchu (66kg przy 175cm) a jakbym już wyrobił sobie choć troche tę "krateczke" to dalej chciałbym ćwiczyć fbw na ogólną sylwetkę przy diecie masowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19188
Rzeczywiście, prawdopodobnie nie ma z czego redukować.
Przeczytaj ten artykuł:
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FUll BOdy workout do oceny , szlifu

Następny temat

Pomoc i porady dla poczatkujacego

WHEY premium