SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega cykl do oceny !!! :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
noah321: przeciez ty ****a dziecko jeszcze jestes? co ty chcesz? panny wyrywac? straszyc inne dzieci? brak slow poprostu.. takie posty powinny byc kasowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
przed chwila sie mierzyłem mam 167 cm po***ało mi się sorka ale juz więcej nieurosne jestem tego pewien :P

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
mniejsza z tym ale co myslicie o tej kuracji ?????

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Dobra rozumiem że radzicie mi niebrać koksu ale poza tym co myślicie o tej kuracji czy cos dodać czy odrzucić ??

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
noah321 : wiesz jakie skutki uboczne ma meta?

Ilość przypadków, w których wystąpił efekt uboczny w %
Rodzaj głównego efektu ubocznego

100% Edema (patologiczne zatrzymanie elektrolitów)
90% Podwyższenie stężenia ”złego” cholesterolu
90% Zmiany libido
80% Pobudzenie psychomotoryczne
80% Nadciśnienie tętnicze
70% hepatotoksyczność
60% podenerwowanie
60% Akna (łojotok androgenowy)
40% Zatrzymanie kwasów żółciowych
40% czerwienica
30% Zawroty i bóle głowy
40% Kłopoty kardiologiczne
30% Wymioty i mdłości
30% ginekomastia
30% bilirubinemia
20% Zasadowica fosforanowa
20% laksacja
10% łysienie
10% wapnioza
10% Żółtaczka choleostatyczna
Brak danych Rak wątroby
Brak danych Zarastanie nasad kości długich
Brak danych Azoospermia i ollgospermia
To nie sa cukierki dla dzieci w wieku 17 lat

A tak ogolnie, to mozesz mi powiedziec dlaczego chcesz wziasc? bo ciekawi mnie psychika takich dzieci jak ty.. chcesz miec klate na wakacje? byc wiekszym zeby 16 latkowie czuli respekt? panienki? odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
nienajgorzej hehe ale oblok to pomylka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
NIE BIERZ KOKSU
poczekaj, nie jestes sezonowiec? - chcesz byc duzy - przyjdzie czas

jesli mimo to cos zarzucisz to moge sie zalozyc ze wzrost ci skoczy o np 2 cm w trakcie cyklu - rzecz w tym ze masz 17 lat i przez najblizsze 2 lata mysle ze dogonilbys przynajmniej ojca - a po takiej kurtacji to zapomnij

rzecz ostatnia - to napewno wy***albym testosteron (kazdy) NIE TEN WIEK - na samej mecie moze cie fat bardziej zaleje (ale to wersja optymistyczna jak rzeczywiscie masz diete )

jak masz jaja to spytaj sie mamy co sodzi o braniu koksu i czy ci da na to hajs - MAMA PRAWDE CI POWIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
wszystkie odrzywki zachować koks wy***ać albo sprzedać gościom co ci polecili kuracje z mety i teścia na pierwszy kontakt. ,
powiedz byczym rodzicom o swoich planach niech ci wpiexdolą i wybiją z głowy sterydy na conajmniej 4 lata ,

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Ej Rapper wiesz ja ćwicze już 3 latka a tak na poważnie bez alkoholu i wiesz z dietką to 1,5 roku od pół roku nic mi nieidzie waga wacha sie od 67 do 70 siła tylko rośnie niechodzi tu o respekt bo jestem spokojnym człowiekiem o panienki też nie wręcz przeciwnie kolezanki mi mówią że z każdym kilogramem brzydne bo moja masa nie jest czystym mięśniem mam też troche tłuszczyku ........chciałbym dobić do 89 kg wagi 44 w bicu i wziąść się za rzeżbe

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na finie,omie i mecie

Następny temat

Metka jaki odblok itp

WHEY premium