SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega cykl do oceny !!! :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2760
po co ci przemoc ty nie jestes bandyta teraz finito...

>>>Odbijam sog'i<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2601
pasze dla swin bo ostatnio przeczytalem na ktoryms forum ze typ zjadl 30kg przytyl 40kg a na sztandze wyp*****lal 170kg...

life was a party

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Cykl nie najgorszy,napewno ładnie Ci po nim skoczy.Ale poczekalbym na Twoim miejscu do jesieni.Meta na wakacje to nie jest najlepsze rozwiązanie.Możesz zamienić tego gajnera na jakas wysokobiałkową,zeby sie tak nie zalać. A co do brania to sam wiesz co robisz przecież. Niektórzy tu sie troche mocno sraczkują,ale to tylko moje zdanie ;) Wiadomo,ze czym później zaczniesz tym lepiej na tym wyjdziesz,ale bez przesad. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Siemasz Murzynaldo ej napisałem że w tym cyklu mam WPC 80% Ostrowia kupiłem tego 6 kg :D:D:D może i masz racje wezme to na jesień a jak myślisz jak mam teraz 37 w bicu to dobije do 40 dodam że mam dobrą genetyke do bica tak mi mówią mam go całego w rostępach podczas treningu tak mi puchnie że na drugi dzień mam na nim jakieś czerwone plamki jakby mini siniaki niewiem co to jest ale znika po ok trzech dniach :P

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
weź zrób cykl z wszystkiego co amsz
daj Horse Power zamiast mety i jedziesz.


nei beirz mety w tym wieku nawet sobie nie wyobrazasz jakie konsekwenscje są z tego. potem bedzie żałować zobaczysz, przypomni CI sie te forum i jak Ci to wszyscy odradzali a ty bedziesz płakać i żałować.



dla tego murzyna to bana.


Zmieniony przez - Immortall w dniu 2006-06-08 22:26:25

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2411
Masz racje ban sie należy jak ch**. Nie chce mi sie do Ciebie nawet nic pisać.Z jakiej racji piszesz "dla tego murzyna" pajacu ?
Nie mam pojecia ile Ci pójdzie.

Zmieniony przez - Murzynaldo w dniu 2006-06-08 22:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Masz obsesje na punkcie bicepsa. Jak wielu mlodych... Kupiles 6kg Ostrowii - to bardzo dobrze. 37cm w obwodzie to nie jest malo. Skoro twierdzisz, ze cwiczysz z dobrze zbilansowana dieta poltora roku to powodem jest zbyt cienki trening. Kg przychodza latami nie tygodniami.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
Chciałbym tak dobić do 44 :P i 80 kg wagi wiesz na moje 167 cm wzrostu to będzie luks a znam typa co ćwiczy na tej siłowni co ja ma 175 cm wzrostu waży 115 kg i ma 54 w bicu ale to wielka koksownia mam jeszcze jeden problem strasznie tyją mi nogi niećwicze ich ale mam za to pełne w rozstępach nawet łydki mówia że mam taka genetykie co na ten temat sądzicie ??

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
W ogole jesteś wyjątkowy chłopak...

Ps. Koksowni w to nie mieszaj.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19225
jednej rezcy nie czaje gubisz sie wtym co piszesz w klubie napisałes ze "ćwicze już 2 lata mam słabe uwarunkowania genetyczne przy czym słabe przyrosty muj pierwszy rekord był 37 kilo na klate zaczynałem serie na łape od 15 kilo ale to było kiedyś pozdro " a teraz ze masz dobra genetyke chcesz brac to bierz twoje zdrowie ( ja w tym wieku juz zarłem jest to zaledwie rok temu ale skutki uboczne do teraz mam lepej sobie zakup wiecej odzywek i bedzie spoko i lepsza dietka

Licz zawsze na siebie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na finie,omie i mecie

Następny temat

Metka jaki odblok itp

WHEY premium