SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAŁPI CHWYT... DOBRE CZY ZŁE ?!?! KTO TO WIE ??SOG !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 493
Witam WAS.
Mam do Was następujące pytanie .... Małpi chwyt, czytałem gdzieś ze jest to błąd początkujących , lub ludzi nieobeznanych. Wienc ćwiczyłem przez rok w sposów tradycyjny. W tym tygodniu w Poniedziałek, robiąc klate z kolegą, opowiedziałem mu o tym co czytałem i o tym co widzialem na internecie ( zdjęcia , filmy , itp.) Stwierdziliśmy ze warto zmarnować jeden trening i sprawdzić co to jest warte. Rozgrzewka w sposób normalny z kciukiem na sztendze. 1seria- SZOK czuliśmy każdy prążek na klasie każdy mięśen wszystko pracowało i czuło sie lepiej jak robiąc to normalnie.
Moje pytanie brzmi następująco czym różni się technika wyciskania w sposób tradycyjny od małpiego chwytu.
foty. http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery1/m548.jpg - Arnold + małpi..
http://www.criticalbench.com/images/Dorian-Yates.jpg - dorian+ małpi.
Dziś zassałem z neta film z Bodybuilding - Ronnie Coleman - The Cost of Redemption - CD1+DC2 trwa on 3godziny :O Ronnie tez wyciska małpim ... prosze o ciekawą odpowieć polecą SOGacze

NO PAIN NO GAIN (*_* ).

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105
przy wyciskaniu 160 na klate to juz strach bierze jak pomysle o malpim uchwycie...bo juz widze jak sztanga leci..

Możesz Wszystko. Jesteś Kowalem Własnego Losu.
Pamietaj o Tym. I Uwierz.
Wiara Czyni Cuda. I Góry Przenosi. :o)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
po 1 nie rob walow z sogami.

po 2
Malpi chwyt to normalny chwyt, dzieki ktoremu min nadgarstek nie ejst tak nastawiony na uszkodzenia, ja np nie moge robic normalnego chwytu bo mi sie nieco rpzekrzywiaja nadgarstki.
Zaden blad- technika

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 493
Po 1 co mi szkodzi dać komuś soga jak odpowie na temat ( ty nie odpowiedziałes)
Po 2 Nie powiedziałes nic ciekawego
po 3 nie udzielaj sie w tym poscie

Grzecznie prosze o informacje jakąś wykfalifikowaną osobe :) danke u well

NO PAIN NO GAIN (*_* ).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
brawo kayrol za ta odp brawo .... nie komentuje bo jak jestes taki madry to pewnie sie domyslisz o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Po 1 co mi szkodzi dać komuś soga jak odpowie na temat ( ty nie odpowiedziałes)

dziecko ty nawet nie wiesz co to sog

Po 2 Nie powiedziałes nic ciekawego
przykro mi

po 3 nie udzielaj sie w tym poscie
zabron mi buehhehe


takich lubie najbardziej.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Grzecznie prosze o informacje jakąś wykfalifikowaną osobe :)

informuje cie ze masz isc czytac dzieciaczku jak se poczytasz [chodzby os goach] to pozwole ci sie odezwac.

adijos

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
Kayrol
jak nam dasz za chwilę po sogu to dostaniesz od nas 100zł
Seba co ty na to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
inaczej - jak mi pokaze ze umie cyztac oddam mu pare najlepszych skarpetek i gumowa kaczke.
Bo narazie to ukazuje ze nie umie ksladac literek, albo jest umyslowym impotentem.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4385 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Słyszałem też że jak ćwiczysz małim chwytem to włókna mięśni lepiej pracują, ale czy to prawda ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34083
>> jak nam dasz za chwilę po sogu to dostaniesz od nas 100zł
>> Seba co ty na to??

Co to za problem kupić abona za 6 zł, jak stówkę dajesz ;]
Co do pytania, nie wyciskam małpim, bo nie czuję się przy nim pewnie :)



Zmieniony przez - klaja w dniu 2006-09-13 23:02:47

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1463
Pozdro dla seba_kzn!!!

Nigdy nie przestane ćwiczyć, choćby nie wiem co.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklicznosc bicepsu, podział na grupy?

Następny temat

Co mam zrobic by byc szybszy??

WHEY premium