SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejność wykonywania ćwiczęń - Plecy.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Mam pytanie dotyczące kolejności wykonywania ćwiczeń. Czy taka kolejność jest odpowiednia ?

PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE
PRZENOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
MARTWY CIĄG
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Daj pierwsze MC
i dużo tego wiosła masz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
dokladnie jak wyzej duzo tego wiosłowania masz mozesz zastapic np podciaganiem na drazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
moim zdaniem trening troche bezsensu, dublujesz duzo cwiczen

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
tak, tak, ale to jest tak że ja przez okres 3tygodni przebywam u kuzyna, a on tutaj niczym innym nie dysponuje jak modlitewnikiem, gryfem łamanym, prostym, ławeczką i obciążeniem, więc nie ma opcji wykonywania ćwiczeń na drążku , wyciągu itd. Więc co byście poradzili ?

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 541
rozpietki w opadzie, chodziasz to tez na barki troche moze wchodzic... tak to nic mi nie przychodzi do glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Tak jak poprzednicy . Mc rób zawsze na początku. Porada na przyszłośc( wyciskanie sztangi, mc, przysiad rób jako pierwsze ćwiczenia na daną partię mięśniową.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie mój plan.

Następny temat

Dobry spalacz

WHEY premium