SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobiety kochają muskularnych

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Umięśnieni młodzi mężczyźni mają większe szanse na zyskanie większej liczby partnerek seksualnych niż ich mniej muskularni koledzy - ogłosili naukowcy z University of California Los Angeles (UCLA).
Wyniki badania opublikowano w piśmie "Personality and Social Psychology Bulletin". Mówią one o wspólnej funkcji męskich mięśni i piór w pawim ogonie: przyciągają one samice szukające krzepkich partnerów.

- Kobiety są predysponowane do tego, by preferować u mężczyzn umięśnienie - podkreśla autor badań, David Frederick z UCLA. Jak zauważył Frederick, większość badań skupia się na tym, co mężczyzn pociąga fizycznie u kobiet, oraz jakie cechy męskiej kariery okazują się atrakcyjne dla pań. - O wiele mniej badań poświęcono temu, co kobiety uważają za atrakcyjne - dodał.

Jak powiedział naukowiec, wcześniejsze badania prowadziły do wniosku, że na atrakcyjność mężczyzny wpływa przede wszystkim jego zdolność do zarabiania pieniędzy i zaangażowanie. Tymczasem badanie Fredericka wykazało, że bardziej liczą się cechy fizyczne.

Kobiety silniej pociągali fizycznie muskularni mężczyźni - zwłaszcza, kiedy chodziło o romans. Kiedy jednak w grę wchodziło znalezienie partnera na dłużej, ponad mięśniaka panie przedkładały wówczas przeważnie "zwykłego faceta".

Do swoich wniosków badacz doszedł po przepytaniu 99 studentów na temat doświadczeń seksualnych. Okazało się, że umięśnieni mieli dwa razy większe szanse na więcej niż trzy partnerki seksualne niż ich gorzej zbudowani koledzy.

Frederick i jego współpracownicy poprosili także 141 studentki, aby obejrzały sześć standaryzowanych sylwetek mężczyzn - od mięśniaka po chudzielca. Większość wybierała mocniejszych mężczyzn.


I już jest jasne dlaczego mężczyźni kochają siłownię, a kobiety kochają muskularych mężczyzn


.....::Życie jest takie samo w każdym zakątku Świata, tylko nie każdy zakątek Świata jest naszym miejscem na Ziemi:::.....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
hehe lipa jakby dziewczyna chodzila z gosciem tylko dlatego ze ma 45 w bicu a jak mu spadnie do 44 to mialaby go w dupie :p

albo ktos inny ma 46 i koniec miłości

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
ja tam trenuje dla siebie
a jak jakaś laska leci na wygląd to mowie jej zdr.

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
kobiety są wybredne - bez obrazy jeśli jakaś dama to przeczyta

jedne lubią muskularnych a inne zwykłych co poradzić...

a siłownie lubię bo to moje życie od kilku lat a nie aby się podobać, choć swoją drogą lepiej się podobać niż odstraszać wyglądem

thx Prolon za ten artykuł

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
zdaje mi sie ze juz to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8862
to teraz wiem dlaczego leca na mnie a nie na moich kumpli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
pojęcie "kochają" w tym temacie gubi znaczenie

raczej kobietą podobają się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6375
A ja swoją ukochaną poznałem jak ostro ćwiczyłem później niestety musiałem sobie odpuścić na 2 lata więc spadki można sobie wyobrazić. Cały czas jesteśmy razem i nie ma żadnych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Heh dla mnie to bez sens cwiczyc dla lasek no ale sa i tacy. Ja cwicze dla siebie i zawsze wychodze z zalozenia ze co ma byc to bedzie i jak mam spotkac ta jedyna to i tak ja spotka czy bede wielki i silny czy maly.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23527
mlody mazi calkowicie cie popieram ;)

~~los ami~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6375
po za tym nie wyobrażam sobie z panna jest ze mną tylko dla tego bo jestem napakowany, dobrze wyglądam etc. to pewnie taki typ mariolki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Thnx Mareqs hehe lipa jakby dziewczyna chodzila z gosciem tylko dlatego ze ma 45 w bicu a jak mu spadnie do 44 to mialaby go w dupie :p
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiecie może jak zrobić bramę na siłownie??

Następny temat

gdzie opchnąć pierscionki

WHEY premium