SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZEMU KOBIETY NIE LUBIA UMIESNIONYCH FACETOW

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126
zamiescilem te zdjecia na roznych kobiecych forach ,zadajac pytanie ,czy ten facet sie kobietom podoba?i 99% opowiedzi byla negatywna, a komentarze typu , fuj, ble, obrzydlistwo, rzygam itd nie nalezaly do rzadkosci, a facet z fotek wcale nie jest przesadnie napakowany, o co chodzi tym kobietom, wola chudych anorektykow z szerokimi biodrami czy tluscichow z bebechem od piwa?? na pocieszenia wam powiem ze wszystkie te s.. na koniec strasznie zrabalem i dostalem bana na forum
http://img88.imageshack.us/my.php?image=jarazy20cf.png 

im back;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
To jest stareotyp, że kobiety nie lubią umięśnionych facetów, a pozatym pod pojęciem "mięśniak" dla wielu kobiet kryje się ktoś budowy strongmena, a tacy rzeczywiście mogą się nie podobać, choć swoje zwolenniczki też znajdą bez problemu. Weźmy jednak pod uwagę gościa, co ma ok. 40 cm w łapie przy niewielkiej ilości tłuszczu, czyli bardzo dobrze zbudowany, ale nie jakiś olbrzym którego łatwiej przeskoczyć jak obejść. Taka budowa jest ogromną zaletą. Dodając do tego odpowiedni wzrost powyżej 180 cm, w miarę przyzwoitą buźkę, to ktoś taki ma ogromne powodzenie.

Istotne jest to, czy kobieta szuka stałego partnera czy kochanka. Na stałego partnera laska będzie wolała bogatego, ułożonego, spokojnego, często nawet przeciętnie wyglądającego faceta(żeby nie miał wielu okazji do zdrady ), a na kochanka(często świadomie nawet na biologicznego ojca jej przyszłego dziecka) wybierają umięśnionego, wysokiego, przystojnego, a inteligencja i zamożność jest wówczas nieważna, byle dobrze wyglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12773
Był juz taki temat na tym forum niedawno. Jak byś dał fotki tego kolesia bez napiętych mięśni to napewno odpowiedzi tych glupich cip by były bardziej pozytywne.
2

Nie wszyscy dostaną sie do raju ale patrzeć na gwiadzdy ma prawo każdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1384
Powiem ze tez mnie to od zawsze zastanawialo. Kobiety mowia ze juz jest zle jak facet jest nawet troche przypakowany. Prawdopodobnie wyjatki sa ale nieliczne ja osobiscie z takim sie jeszcze nie spotkalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Psowy ja widze to tak, Kobieta nie podobaja sie mocno umiesnieni kulturysci, jak mezczyzna bardzo szczuple modelki. Ciagle slysze jak kobiety rozmawiaja o diecie cud i o odchudzaniu - one juz tak maja. Takie sa kanony piekna, ale nie zawsze sa one zgodne z gustami wszystkich ludzi, a przesada w zadna strone nie jest wskazana.
Oprocz tego nie wolno generalizowac, sa ludzie ktorym podobaja sie przesadnie chude modelki, a i 130 kilowy byk znajdzie swoja amatorke.

Czesto panny odstrasza stereotyp, miesniak - znaczy polglowek.

Zmieniony przez - Mottor 16 w dniu 2005-09-27 22:13:03
2

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
heh a jak by sixa zobaczyła takiego typka na balecie to tylko by sie łasiła i "oooch jaki ty mięciutki fajnie można sie w ciebie wtlucić" hrhr Serio jest różnica w postrzeganiu osoby ze zdjęcia i na żywca:)

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
bo moze sie ich boja ?

ja tam nie mam problemow

ale to chyba dlatego ze nie jestem przypakowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
******lenie o Szopenie.
Ja jakoś nie zauważyłem, żeby laski nie lubiały przypakowanych gości. Obok mojej siłowni jest sekcja aerobiku i wystarczy tylko na chwilę sie przyjrzeć, żeby zobaczyć jak laski sie ślinią na widok przypakowanego instruktora. Oczywiście nie piszę tutaj o facetach budowy strongenów, ale o przypakowanych facetach zachowujących w miarę szczupłą sylwetkę. I nie wierzcie w takie bzdury że laska mając do wyboru anorektyka czy przypakowanego gościa to wybrałaby anorektyka. To są bzdury! Laski mówią jedno a myślą drugie.
I jeszcze jedno- laski chcą sie czuć bezpiecznie a jakie bezpieczeństwo może zapewnić jakiś dwumetrowy patyczak(bo takich laski podobno wolą najbardziej)??
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5197
moze im sie twarz nie podoba
1

"Wiara umiera ostatnia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
moze dlatego ze wiedza ze nie maja u niego szans, a moze patrza na to stereotypem - ma miesnie nie ma mozgu. a moze boja sie pulicznie przyznac ze sie im podoba bo boja sie jak na to zareaguja ich kolezanki z forum

w kazdymbadz razie koles na zdjeciu dobrze wyglada, na pewno nie ma za duzo masy, opalony, rzezba jest, wysoki, ryjek w porzadku chyba
1

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16685
Gość z fotki w porządku.Jak jest jeszcze olej(albo oliwe ) w mózgu to napewno nie musi się wysilać żeby panny zdobywać.

Zmieniony przez - Ventinari w dniu 2005-09-28 14:52:50
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MYSŁOWICZANIE pomocy !! - hala na boniolu

Następny temat

...do treningu przedramion - projekt

WHEY premium