SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZEMU KOBIETY NIE LUBIA UMIESNIONYCH FACETOW

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
chyba muchy

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
że ile waży? bez żartów

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Tak cos zapamietalam,ale teraz w wyszukiwarce znalazlam,ze podobno 52 ;) Wiem,ze to nie musi byc prawda,ale jak sie spojrzy na jego cialo w obcislej koszulce to cos w tym jest.
W ogole wiem,ze uwazanie Jego za pieknosc to wyszukany wyjatek,ktory nawet mnie nie dotyczy,ale mysle,ze fajna ciekawostka jesli chodzi o wage.

Zrobie podsumowanie
NIE MA TO JAK DUZY CHLOPCZYK,DO KTOREGO MOZNA SIE PRZYTULIC

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-11-11 15:39:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
B. dobre podsumowanie Hihihehe

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
Adrian1310 po to zeby głupi miał zagadke:)

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
taa, a mi nie podobaja sie kobitki z jedrnymi piersiami, szczuplymi nogami i dobra pupą Kobiety jedno mowia, co innego mysla, i jeszcze co innego robia Jedyny raz kiedy rozmawialem z kolezanka na gg o muskularnych kolesiach (ona oczywiscie mowi ze obrzydlistwo), to akurat maly zbieg okolicznosci byl taki, ze jeszcze w te same wakacje calkiem przypadkowo pewnie na imprezie robila z siebie idiotke przed kolesiem zeby ja przelecial (koles wiadome konkret 45 w kablu dawno osiagniete). Nie mam wiecej pytań. Ale trzeba tez pamietac, ze kobitki patrza troche z innej perspektywy na umiesnienie niz my. Kumpel mi opowiadal jak jego kolezanka chwalila mu sie ze poznala fajnego kolesia i chodza teraz ze soba. Mówila ze jej nowy chlopak to "paker", kumpel zaciekawiony kto to moze byc. Ale jak 3 dni pozniej zobaczyl ja idaca za reke z kolesiem 75 kg 35 w lapie ze to niby to ten chlopak co mu wtedy mowila to o malo sie nie wywalil na plecy ze smiechu Wiec dla dziewczyn oznaka umiesnienia to niekoniecznie to samo co dla fascynatow kulturystyki. Wierze ze nie podobaja im sie strongmani, ale ze kobietom nie podoba sie koles ~90-95 kg lapka 44-46 na rzezbie z kaloryferkiem, no po prostu nie wierze w takie bajeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
To poco ja pakuje? jeśli dziewczynom nie podobają się przypakowani?Trzeba się chyba przerzucić na warcaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
Hihihehe to jest Amy w avat. ?

ad.tematu...
a czy Wy tylko dla dup ćwiczycie żeby panikować

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
MorfeniX -Takm,od wczoraj mam taki.Ladna jest
Jak facet chce,zeby rosly mu miesnie to w malym przypadku cwiczy dla zdrowia.Sobie podobac sie mozna,ale jak podoba sie dla wielu kobiet to dla siebie raczej tez.Pozbawia to kompleksow.


Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-11-13 13:19:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19227
W sumie Panowie jeśli priorytetem jest estetyczna sylwetka to jak najbardziej dla wyglądu i zdrowia. Gorzej jeśli ktoś sobie ubzdura, że nie może opuścić treningu bo świat się zawali, także ćwiczcie z głową

ps. ładna to mało powiedziane a jaki głos!

Memento Mori Ergo Carpe Diem
Wasze testy: http://www.sfd.pl/Wasze_testy_-_tylko_najlepszy_sprzęt-t423965.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MYSŁOWICZANIE pomocy !! - hala na boniolu

Następny temat

...do treningu przedramion - projekt

WHEY premium