SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick-boxing "siłownia"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Witam! Od pół roku ćwicze kick-boxing, przy czym trenowałem w mieszkaniu splitem (w posiadaniu hantle 2x20, drążek rozporowy). Próbowałem wyczytać cośz forum ale od tego czytania mam już ,,kisiel" w głowie, sami rozumiecie x). Prosze o pomoc jak pogodzić to z sobą. SW trenuje w wt. i czw., mógłby ktoś powiedzieć jak najlepiej to pogodzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8006
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568 czytałeś ?
Trening A w Poniedziałek B w Piątek

TRENING A:

POWER CLEAN (zarzut siłowy sztangi z ziemi) 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi; w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
PRZYSIAD PRZEDNI (front squats) 5 X 10 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
SUMO DEAD LIFT HIGH PULL 5 X 5 (=> PLECY - w szczególności prostowniki grzbietu, częściowo brzuch)
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 3-5 X 10 (=> PLECY)
POMPKI NA PORĘCZACH (dips) 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)



TRENING B:

CLEAN AND JERK (PODRZUT SZTANGI) 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi, ręce;, barki w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
PRZYSIAD TYLNY 5 X 5 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)
WIOSŁOWANIE sztangą oburącz lub pół-sztangą jednorącz (barbell rowing) 3-5 X 15 (=> PLECY)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
zalezy od celu... chcesz nabrac masy, czy bardziej popracowac nad wytrzymaloscia silowa?
trening Knife'a jest bardzo ciezki, wiem bo sprawdzilem na sobie i ciezko jest polaczyc go z cwiczeniami w klubie.
ja bym proponowal treningi obwodowe, poszukaj na youtube grapplers circle, bear complex i inne crossfity.
czy planujesz startowac na zawodach? jesli tak to mozesz sobie poukladac obwodowki na czas trwania rundy.
mozliwosci multum, wszystko zalezy od celu.

Zmieniony przez - A-LEX w dniu 2012-03-15 00:21:52

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Do - gward - nie mam w posiadaniu sztangi, tylko 2x20 hantle, więc ciężko z tym treningiem. Przeczytam zaraz temat Knife'a z chęcią. A-LEX-ie chciałbym raczej nabrać masy mięśniowej. Na zawodach raczej nie planuje startować. Poszukam tych ćwiczeń. Innymi słowy proponujesz FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
A więc mógłby mi ktoś powiedzieć co mogę zdziałać takim sprzętem? hantelki 2x20, drążek rozporowy, ławeczka. Będzie coś z tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Poczytaj o treningu domatora

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Okej, poczytam ale zależy mi na treningu, który nie będzie mi sie gryzł z SW. Ćwiczyć obwodowo? Bo splotem ćwicząc codziennie inną partię ciężko sie robiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
trening domatora jest takim raczej ogolnorozjowym treningiem wiec nie bedzie "gryzl" sie z SW

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Okej, dzięki, przenosze sie do domatorów xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Można i robić plan tymi hantlami jeśli one są rozkręcane to i coś się z tego sklepie. Nie wiem czy one wystarczą ale na pewno byłby potrzebny potem zakup ciężarów do nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
jak chcesz nabrac masy, musisz odpowiednio duzo jesc. no i zalatw sztange bo samymi hantlami ciezko ogarnac wiekszy ciezar.

zobacz tutaj:










They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

judo do NOGI

Następny temat

Kalafiory a odszkodowanie

WHEY premium