SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 17 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Przecież zakaz wnoszenia kamer i aparatow byl :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 793
napewno ukaże się nagranie jak DVD wyrzuca puchar i wywiad. Myśle że od tej gali coś sie u nich zmieni skoro chcą istniec na rynku. Podobało mi się sędziowanie w mma attack.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
"Przecież zakaz wnoszenia kamer i aparatow byl :D "

teraz pewnie taki zakaz wprowadzą na przyszłe gale
po tych ekscesach.

Zmieniony przez - Beny 179 w dniu 2011-11-27 20:52:48

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jeszcze raz dodam : zdecydowana większość publiczności gromkimi brawami nagrodziła decyzję składu sędziowskiego i walki Mariusza, natomiast wypowiedz Thompsona nie została nagrodzona żadnymi brawami ani tez gwizdami, publiczność przyjęła ja obojętnie (Thompson powiedział co miał powiedzieć i sam oddał mikrofon, nit mu go nie zabierał i wcale nie miał takiego zamiaru). Hubert : czyli na Arenie były same buraki (jak piszesz ) ? (oczywiście mogło by sie też zdarzyć np : za granicą ze decyzja sędziów spotkała by sie z dezaprobatą publiczności wyrażona gwizdami, ale sie tak nie zdarzyło, czyli publiczność zdecydowanie poparła werdykt )
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254
Marku - ale to żaden argument że publiczność poparła werdykt... bo idąc tym tropem, to można by włamać się do kogoś domu a potem mówić że nic się nie stało bo cała ulica się z tego cieszy bo sąsiada nikt nie lubił... Tutaj chodzi już o jakieś elementarną przyzwoitość. Można było przynajmniej siedzieć cicho - a tak pokazano znaną maksymę "sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Nie ważne co, nie ważne kto, nie ważne jak - grunt aby "nasi" byli zawsze górą. Negatywny obraz poszedł na cały świat i myślę że trudno będzie zmyć tą plamę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




No nie wiem, ja tu słyszę gwizdy, a skoro ja słyszę gwizdy, to musiała to być spora grupa ludzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No nie wcale nie gwizdali, jak w TV było słychać jak ch**....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
W ogole gwizdów nie słychać

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Bader subiektywnie w pewnym sensie zgadzam się z Tobą ( tez nie zachwyciła mnie postawa Mariusza, z całym szacunkiem co do jego osoby), jednak będąc dyletantem ufam ze decyzja sędziów była słuszna. ( nie gwizdali - byłem wiec potwierdzam ze nie gwizdali )(bokserzy ocenili fakt zadania ciosów które doszły przez Mariusza i fakt ze jego przeciwnik nie zadał żadnego konkretnego ciosu : na stronę Mariusza)
pozdr
mc

ps
łatwo jest krytykować ulegając jedynie emocjom....

IHS TEAM

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 17 Live!

Następny temat

KSW 17 - video

WHEY premium