SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 17 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Mowcie co chcecie, ale Pudzian kondyche podciagnal nieco . I nie spanikowal jak go James obalil

a Mamed zrobil to jak... Mamed

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
Balboa5
Mowcie co chcecie, ale Pudzian kondyche podciagnal nieco . I nie spanikowal jak go James obalil

a Mamed zrobil to jak... Mamed


Czy podciągnął. Może i tak jednak chyba bardziej nauczył się oszczędzać siły. Walczy mądrzej - to na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
M.Manhoef- to już inna sprawa ja stawiałem na decyzje bo patrzyłem z punktu widzenia polityki przyszłości KSW jeśli pudzian przestanie walczyć , popatrz ile osób by właczyło MMA attack gdyby nie ten bidny NEJ-MEN NO ILE??? nigdy nie wyda gubych zielonyc dla kilku maniaków tematu

orjon- przyjdzie każdy dobry zawodnik który popatrzy na swój stan konta i bedzie widział że sie starzeje i długi nie bedzie wstanie walczyć a od normalnej roboty ręce już odpadły takich jest MASA i na takich bazuje KSW , MMA attack zbiera po KSW KSW zbiera po innych organizacjach zawodników to jest normalna kolej rzeczy.

właśnie z MAMEDEM już niewiem chciałbym go zoabczyć z jakimś solidnym naprawde zawodnikiem który też jest teraz na topie i w trakcie siły swej kariery by sie przekonać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
IMO poziom sportowy jak już wcześniej pisałem zdecydowanie na minus porównując choćby do niedawnego debiutanta MMA Attack. Co do samych walk: Nawet nie przeszło mi przez myśl, że Kornik tak szybko unicestwi Irokeza. Janek "Książe Cardio" Błachowicz w przeciwieństwie do niektórych tu mnie osobiście niczym nie przekonał i nie wydaję mi się żeby w jakikolwiek sposób zainteresował soja postawą Dankę. Mamed po raz kolejny (w jakimś stopniu) ratuje wizerunek całego widowiska. To co ten człowiek robi dla KSW i całej sceny MMA jest nie do przecenienia. Szkoda tylko, że (co kilkakrotnie potwierdzał) nie bardzo widzi mu się wizja wyjazdu do hameryki, ale kto wie - czas pokaże czy nie zostanie "zmuszony" do zmiany swoich decyzji. Co się tyczy wałków sędziowskich - chyba wszystko w tej materii zostało już powiedziane. Zastanawiający jest tylko fakt, że z gali na galę jest ich co raz więcej i co raz bardziej ewidentne (KSW 17 to nie pierwsza i zapewne nie ostatnia gala w której sędziowano "po gospodarsku").

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zawsze powtarzałem i bd dalej powtarzał ze KSW to cyrk.

A najbardziej ze wszystkich zal mi Irokeza ze wyebał w taki głupi sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Leci powtórka na P. Sport.

Teraz wchodzi płaczący Matt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Fajnie, że Mamed powiedział że Pudzian przegrał walkę.

Dopiero teraz to zauważyłem...

Mamed- Mam być miły czy szczery?


Reporter- szczery...

Mamed- wg mnie Mariusz przegrał te walkę

Pozamiatane...






Od 3 minuty

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-11-27 13:11:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2425
Nie przesadzałbym już z taką przesadną krytyką odnośnie całej gali... według mnie były tam dwa duże wałki- walka Chmielewskiego i Pudziana, z czego w tej pierwszej naprawdę skandaliczny wynik... co do walki tego drugiego to ja obstawiałem nieznaczną wygraną Thompsona ale jak się skończyło- każdy widział... pozostawia to ogromny niesmak ale nie spisywałbym już całej organizacji na straty...
ale martwiące było w sumie coś zupełnie innego, coś czego w tv nie było widać i słychać:
-jak walczył Horwich to cały czas leciały komentarze widowni w stylu: "nap*****laj pedała, wytargaj go za włosy, małpę j**aną" etc
-jak walczył Sokoudju to wciąż były krzyki "dop****** czarnuchowi, bij brudasa" itp
-grupa "sypatyków" jednego z trochę bardziej patologicznych łódzkich klubów wybrała sobie w sumie mało odpowiednie miejsce do okazania swojej sympatii do klubu krzycząc cały czas i napinając się w dziesięciu na jednego gościa, który siedział sobie z żoną i zwrócił im uwagę. Ale dobre było przynajmniej w tym wszystkim to, ze nie wymiękł tylko się im postawił.
Jak widać potwierdzenie znalazło stare polskie przysłowie "chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy" ale ogólnie gala całkiem sprawnie zorganizowana.
Jak będę miał możliwość jeszcze raz się przejść to na pewno skorzystam. Tyle ode mnie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
wrzuć ktoś w jednym pośćie jakieś wywiady po gali
dyskutowac juz wlasciwie nie ma o czym
musze jeszcze to napisac - lubie Blachowicza ale imo jest przeceniany, a Mamed moglby zawalczyc z kims kto jeszcze swieci a nie juz gasnie
aha jeszcze chyba rakhu napisal, ze Irokez przyjal przegrana z usmiechem, a ja widzialem, ze szybko wk***iony zszedl z ringu, chyba, ze cos mnie ominelo
Przynajmniej Mamed jeszcze na gorąco był szczery

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2011-11-27 13:16:39

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Kvrwa Looopez, kompletnie to żenujące.... :/

d****e są w sumie na całym świece, co dobrze widać czasem na UFC, ale to już przegięcie....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 17 Live!

Następny temat

KSW 17 - video

WHEY premium