SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 17 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132321

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 966
Dajcie spokój dogrywka to byłoby lekkie naciągnięcie w stronę Pudziana, a już jego zwycięstwo to już całkowity przekręt. Kto poważny przyjedzie walczyć na te KSW jak takie wały robią.

Jeśli pomogłem, przyznaj SOGa ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Odpowiadałem oczywiście na to:

A to zwracam honor. Myślałem że w debiucie i w pride z Nogueirą i później nie miał.

A Pudzian z nikim poważnym i tak nie będzie walczył, gorzej z resztą.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
ludzie to czemu wczesniej mu nie ustawiali walk tylko teraz?to ze thompson wiecej razy lezal na pudzianie to nie znaczy ze ma przewage kiedy przeciwnik z dolu jest aktywniejszy i nie jestem jakims zapatrzonym fanem bo widze i wady w pudzianie, ma jeszze wiele do zrobienie ale mowie troche czasu musi uplynac, a i tak twierdze ze byl aktywniejszym zawodnikiem od przeciwnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
luxeTSW
Dajcie spokój dogrywka to byłoby lekkie naciągnięcie w stronę Pudziana, a już jego zwycięstwo to już całkowity przekręt. Kto poważny przyjedzie walczyć na te KSW jak takie wały robią.




Właśnie dlatego nie było dogrywki bo by przegrał a w ten sposób oszukali i mamy to co mamy... Musiał to wygrać i tyle.

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 966
Jedynie szkoda mi Mameda. Chłop ma papiery na dobre walki ale jego menadżerem jest... pracodawca więc wątpię że go puszczą z tego KSW..

Jeśli pomogłem, przyznaj SOGa ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
Mamed nie może ruszyć do UFC bo po 1 UFC go nie chcę. Ostatnio walczył z nieprzygotowanymi ludźmi moje zdanie. A po 2 KSW go trzyma i na bellatora go nie chcieli puścić, w walce z Lombardem by się okazało co tak naprawdę potrafi. Nie mówię że jest słaby ale chciałbym go zobaczyć z Hektorem bo to by pokazało czy jest warty tyle ile mówią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 476
mamed vs anderson silva to byłoby coś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
korzen - wały na KSW to nie pierwszyzna. Nawet Mamedowi dupę sędziowie remisem z Sakuraiem uratowali. A w ogóle to zamknij morde, bo tu nikt nie wjeżdża na twojego ulubieńca, tylko na jego pracodawców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
A mnie Pudzian (pomimo, iż faktycznie przegrał) pozytywnie zaskoczył. Nie wyrwał do przodu na "HURRA" jak to sam mówi. Trochę zmądrzał w ringu.

Materla - uważam, ze dogrywka zasłużona a w dogrywce ewidentne zwycięstwo Szczecińskiego Berserkera.

Sokoudjou chyba pomylił daty gali i myślał, że to za miesiąc. To nie tan sam wojownik co z KSW 15.
Ogólnie to najgorsza gala KSW jaką oglądałem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 17 Live!

Następny temat

KSW 17 - video

WHEY premium