SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 17 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132693

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
troll ma racje w tym ostatnim poście na moje szczęście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
do garow powiedzialem o prosze lord nawet potwierdzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
koczyl mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
zaskoczyl*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
dobra nara spadam i tak mnie przetrzymaliscie :D pozdro dla mgr inz a nie dla pajacow na zmywaku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5723
korzenkorzen
Wysłana - 27 listopada 2011 01:26 Edytuj Cytuj
przepalony ciagnij gale murzynom na obczyznie :D i szorowac gary na zmywaku w angli czy gdzie tam jestes buraczyno :D


Taki jest właśnie poziom osób które kibicują Pudzianowi (nawet jak przegrał to wygrał ) kult jednostki , nie wiem jak to nazwać śmieszne żenujące czy my oglądaliśmy tą samą walkę. Odpowiem ci. Człowiek który przegrał i przez wałek sędziów odbiera profity za wygraną jest zwykłym tchórzem zero honoru takich ludzi powinno się wypaczać ze społeczeństwa ale w tym kraju są niestety inne zasady moralne, wstyd mi za was wstyd dla polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1339
Zikic'owi należy się zwycięstwo, dał bym dogrywkę w walce Saidov vs Moks, a walki Pudziana z DVD nie skomentuje Lipa jak chooyy, Mamed, spier***** z KSW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
walkow na gali bylo sporo, mma attack moze na tym skorzystac, chociaz u nich decyzje tez byly wg mnie kontrowersyjne

Zmieniony przez - A-LEX w dniu 2011-11-27 02:05:22

Zmieniony przez - A-LEX w dniu 2011-11-27 02:05:29

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ale przynajmniej to była gala MMA, a nie szoł tańcze i śpiewam. Ja chcę oglądać walki, a nie jakieś zj**ane wejścia i mordy celebrytów, których nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieci dajcie pokój
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 17 Live!

Następny temat

KSW 17 - video

WHEY premium