SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 17 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Jestem zażenowany i wstyd mi, że do czegoś takiego w tym kraju.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Wątpię, żeby Mamed wypłynął gdzieś dalej. Jak twój menadżer jest jednocześnie pracodawcą to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
Możecie sobie gadać co chcecie ale dla mnie pudzian jest jak najbardziej w porzadku gosc, na poczatku troche bezmyslnie rzucal sie nie przeciwnikow i tlenu mu brakowalo w polowie rundy ale po dzisiejszym pojedynku chyba kazdy zauwazyl postep (kondycja w gore, masa w dol). Ci co mysleli ze ze strongmena 140 kg zrobi sie zawodnik mma w przeciagu kilku miesiecy czy roku to nie maja pojecia w dziedzinie. Dajcie mu jeszcze z rok moze dwa jak juz zlapie w 100% kondyche i troche wiecej techniki i jeszcze mu bedziecie klaskac A amatorom co wiele oczekuja a sami nic soba nie reprezentuja to kij w oko jak to Mariusz powiedzial bo albo sie jest za kims na dobre i na zle albo wcale. Mariusz jestesmy z Toba!!! Ps. On jest niesamowicie pracowity i ambitny i jak sobie postawi cel to nie ma H...A we wsi dopina swego Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31644
TezAndrzej a kto powazny po takim czyms przyjedzie na KSW walczyc z Mamedem... Troche szkoda bo to swietny zawodnik.
Hectora Lombarda to tu na pewno nie zobaczymy.

Nigdy kroku w tył

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
Wygrał ktoś może tableta?

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
akurat po dzisiejszej gali o Pudzianie sie najmniej mowi, powalczyl chlopak podobnie jak ostatnio, troche wiecej myslal, ale dalej sapał jak kuń

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jak zapłacą to przyjedzie.

Ale ich to nie interesuje niestety, jakby im jeszcze Mamed przegrał....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
23:22: What a f.. joke! - powiedział wściekły Thompson, wyrywając mikrofon dziennikarzowi Polsatu. Anglik nie mógł się pogodzić z decyzją sędziów.

23:20: Brzydkie zachowanie Thomspona. Anglik cisnął pucharem wręczonym za walkę. Niewiele brakowało i relacja zostałaby przerwana, ponieważ puchar minął nas o centymetry.

23:17: Druga runda zdecydowanie lepsza w wykonaniu Pudzianowskiego. Polak przekonał sędziów i to jego ręce zostały wzniesione w geście triumfu!

23:10: To była ciężka runda dla Pudzianowskiego. Przez dłuższy czas musiał w parterze bronić się przed atakami Thompsona.





wp.pl

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mamed - miazga! Myślałem że Taylor będzie go dominował zapaśniczo i wywijał się z dźwigni i duszeń, a tu zonk. Mamed nap*****laj do UFC!

Janek wygrał zasłużenie, ale odniosłem wrażenie że Soko chyba nie był ekstremalnie dysponowany. Od początku jakiś niemrawy.

Pudzian vs Thomson - chyba najbardziej kontrowersyjna walka. No, bardziej decyzja sędziów Fajna akcja z tym f***ing joke, ciekawe co powie potem w wywiadzie DVD. Tak czy inaczej widać że Pudzian ma wolę walki, ładnie obronił się przed duszeniem, sam też prawie zapiął, ale chyba zbyt dużo razy Thomson go obalał i obijał z góry, żeby wyszła taka a nie inna decyzja.

Sowiński vs Jewtuszko - zaskoczył mnie ten nokaut.

Horwich vs Materla - no nie wiem czy dobra decyzja, a Horwich nie miał pretensji, dziwne. W każdym razie kilka razy pokazał kopnięcie boczne, którym jak wspominałem chyba znokautował Hamanakę.

Chmielewski widać że ciągle robi postępy w stójce.

Moks słabo.

Tylko Mamed na dzień dzisiejszy może śmiało ruszać do ju ef si. Jeszcze walka z Lombardem by się przydała.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Nie, pudzian nie jest w porządku gościem. W porządku gość nie przechodzi nad ewidentnym wałkiem do porządku dziennego i nie cieszy się z niego jak z uczciwie wygranej walki.

W dodatku gadając przy tym coś o Polsce... (wstyd straszny)

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 17 Live!

Następny temat

KSW 17 - video

WHEY premium