SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 17 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ale już fama poszła na necie, ze wałujemy wyniki :D Ciekawe kogo teraz z zagranicy ściągną :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
Hubert81
Zostawili go pod kubłem na tyłach hali


Pudzian "dokonczyl dziela zniszczenia" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
a w ogole ludzie porobnuja werdykt do jj vs rampage, sho vs hendo ja yebie co za ludzie chodza po tej ziemi zeby takie rzeczy wypisywac

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian mowil po walce ze tom sie zachowal niesportowo klnac na koniec, bo byl rozczarowany korupcja, a teraz pudzian mowi kij wam w oko, no to jest sportowe zachowanie... Jeszcze te kebaby i cola na koniec... i haslo "Ty stawiasz" nic sie koles nie zmienil, jak byl skapy taki jest nadal no ale tacy ludzie dochodza do kasy, a my mozemy sobie popisac Tak czy siak jego kondycja mnie zaskoczyla , milo zaskoczyla i lepsze opanowanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
no trzeba przyznać że p. K&L mają rozmach





nie mogłem sie opanować


Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2011-11-27 20:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
Kto teraz zechce przyjechać na KSW żeby go wyje**li.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
wogóle tragedia. nikt tu nie przyjedzie jako przeciwnik dla pudziana bo bedzie się wstydził tego że przez diwe rundy bedzie pudziana klepał jak lalke a potem usłyszy "the winner is Marius pudzian puuuuudzianowski"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Na kase zawsze chętny sie znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2866
już wiem Paulo Filho jak mu na ćpanie braknie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
teraz najlepszym wyjście dla K&L jest zrobić z KSW prawdziwą parodię MMA. W sumie to jest parodia ale niech właściciele udają że im o to chodziło. Niech zestawią pudziana z szympansem i tech niech wygra. Szympans nie mówi to nie podważy. niech zrobią walkę np: sześciu chłopa na pudziana i niech też wygra. Chłopy dostana po 1000zł i morda w kubeł. A Mamed niech zmini organizację jak nie chce być kojarzony z KSW.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 17 Live!

Następny temat

KSW 17 - video

WHEY premium