SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zblizyc cycki?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1023
Witam.
Chcialem zapytac jakie najbardziej byscie polecali cwiczenia na klatke tak by przyblizyc cyce do siebie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 531
też mam ten problem,rosną po bokach ale środek ciężko jest wypompować,chętnie poczytam ciekawych rad:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
ciekawe rady? wyszukiwarka. Ot co.
Poza tym cycki będą się zaczynały i kończyły tak gdzie zawsze. Tego sie nie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 531
hehe mi bardziej chodzi o to że mam je w dobrej pozycji ale środek za mało wypompowany więc wydaje się że się rozchodzą na boki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2291
Ciupelek taka mała rada ode mnie - jak nie masz nic ciekawego do napisania oprócz "wyszukiwarka" to nie pisz nic, bo od tego pisania łapa ci się nie zwiększy. Co do tematu opiszcie może wasze ćwiczenia na klatkę, bo mój kumpel co robił tylko pompki na potęgę i odświętnie jakieś wyciskania miał ten sam problem. Mu pomogły pompki na poręczach i dobrze (techniczne) wykonywane rozpiętki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
Pomoge ci mialem ten sam problem..

ale zastosowalem m.in. takie ćwiczenia :

wyciskanie w średnim uchwycie ( tzn. ani nie za szeroko, ani nie za waska, poprostu pomiedzy)

pompki na poreczach

i rozpietki sztangielkami ale na skosie dodatnim..

to naprawde duzo daje, jednak musisz skupic sie na technice a nie na ciezarach

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5383
sciaganie linek wyciagów górnych, wyciskanie w skosie dodatnim w wąskim uchwycie, przy kazdym wyciskaniu lokcie na wysokosci barków, nie sciagaj ich do tułowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Tak tak... Eksperci...
Ćwiczenie 2x efetywniejsze niż to wasze wyciskanie wąsko (to abrdziej na grubośc klatki jak już) to - wycisk ściskający, krzyzowanie linek i wyciski poprzeczne (wszystko przekraczające "oś środkową".
Wszelkie wersje pozycje, skosy tych ćwiczeń. A rozpiętki ze sztangielkami możecie sobie wsadzić...... no wiecie....

PS: Z waszych relacji widze że robicie dużo sztang w treningu... ;]

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2009-07-22 11:13:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
napewno pompki na poręczach w pozycji lekko pochylonej i wyciskanie w waskim chwycie.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
" A rozpiętki ze sztangielkami możecie sobie wsadzić...... no wiecie.... " - nie zgadzam sie z tym , wg mnie to swietne cwiczenie- wiem bo je robie

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
ja największy progres środka zrobiłem przy krzyżowaniu linek (a raczej zbliżaniu do siebie) wyciągów górnych, ale w regulowanej bramie - na wysokości barków. tylko naprawdę trzeba zostawić ego przed siłownią i pilnować techniki (a jest multum czynników!), bo z doświadczenia wiem, że to ćwiczenie (podobnie jak wznosy bokiem) można w banalny sposób spyerdolić na 256 sposobów.

damian551 - nie chodzi o to, czy rozpiętasy są dobre czy złe, tylko że w tym przypadku konkretnym a więc w budowie środka klatki - nie pomogą absolutnie nic.

Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2009-07-22 16:40:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening po przerwie (około 1 rok)

Następny temat

Rekord Podciągania na drążku-Czy wiecie coś na ten temat?

WHEY premium