SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 733680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
Jay jest na tyle doświadczonym zawodnikiem że na pewno trafi z Formą na mr.O

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
slazaku nie mowie,ze napewno nie bedzie mial formy, ale pogrywa takiego pewniaka,ze moze zdarzyc sie,ze sie przeliczy,bo nie raz wychodzil w nienajlepszej formie,a ta co mial ja rok temu byla od dawien dawna wysmienita, wiec nie mozna go nazwac specem od robienia formy jakim jest np Dexter...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 768
AroFlex o czym ty mowisz? Myslisz, ze te wszystkie Olympie *******il dlatego, ze byl zbyt pewny siebie? AHAHHA

Chlopie za tym kolesiem stoi kilku madrych gosci, ktorzy wszystko dopinaja. Nie jest tak latwo wyjsc z najwyzsza forma na scene, dlatego mu tyle razy nie wychodzilo to. Ilosc czynnikow jest po***ana, a Jay nie jest takim zalosnym amatorem jak Wolf, zeby podjadac, o******lac sie a potem wylewac swoje zale w internecie oskarzajac trenerow o swoje niepowodzenia. Po prostu odpowiednio sie dociac nie tracac pelnosci, nie rypiac po slabych partiach (odslaniajac braki lub dysproporcje jeszcze mocniej) to jest sztuka, ktora nie zawsze musi wyjsc chocbys w kolko nawet robil to samo. Arogancja to mogla byc 10, 20 lat temu, ale nie teraz. Za duza kasa i za wiele do stracenia, on idiota nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732010


Zdjecia z 22 maja. Powerbody Expo,Birmingham, GB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732010


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732010


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732010


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123








23may Birmingham BodyExpo Power 2010

Zmieniony przez - Juby1910 w dniu 2010-05-26 12:48:42

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



potężny

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2010-05-26 14:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
Davidoo wiem ze jestem nie musiales mi mówic

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - 12 dni przed MRO

Następny temat

Branch Warren - przed MRO!!!!

WHEY premium