SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość węglowodanów w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3224
Eksperymentuję z ilością kalorii oraz rozłożeniem makro w diecie. Jeśli chcę zachować kaloryczność na stałym poziomie a zmniejszyć ilość węglowodanów to czym powinienem je zamienić: tłuszcze czy białko. Białko trzymam na poziomie 2g na kg masy ciała. Czy mogę to podnieść czy raczej zamienić węglowodany na tłuszcze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Na tluszcze jesli juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33074 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Białko zawsze trzymaj na stałym poziomie ( ilosc białka zależna tez jest od danego cyklu - masa czy redu ) a eksperymentuj z weglami i tłuszczami , po kilku cyklach bedziesz wiuedział co najbardziej do ciebie pasuje . Mozna tez wprowadzac rotacje samymi weglami w DT i DNT


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-04-21 13:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3224
monkey22
Białko zawsze trzymaj na stałym poziomie ( ilosc białka zależna tez jest od danego cyklu - masa czy redu ) a eksperymentuj z weglami i tłuszczami , po kilku cyklach bedziesz wiuedział co najbardziej do ciebie pasuje . Mozna tez wprowadzac rotacje samymi weglami w DT i DNT



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-04-21 13:03:56


Możesz powiedzieć więcej o: ilosc białka zależna tez jest od danego cyklu - masa czy redu
Zawsze myślałem że dla amatora to te 2 g na kg masy jest złotym środkiem niezależnie czy redukcja czy masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33074 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Chodziło mi o to że ilość białka należy dostosować pod siebie pod swoje warunki , dietę , rodzaj i ilosć aktywności fizycznej .Na początek śmiało można przyjąć normy podawane w necie czyli +- 2g/kg a z czasem jak się pozna swoje ciało to też należy białko zmienać pod swój organizm . A z tymi cyklami to chodziło o to że na masie nie potrzeba aż tyle białka co na redukcji

Ponadto i tak zanim więcej ci tu zaczną doradzać fachowcy z prawdziwego zdarzenia to powinienes wypełnic ankiete i przeczytac regulamin :):)


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-04-21 13:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3224
monkey22
Ponadto i tak zanim więcej ci tu zaczną doradzać fachowcy z prawdziwego zdarzenia to powinienes wypełnic ankiete i przeczytac regulamin :):)

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-04-21 13:22:53


Przepraszam za niedopatrzenie. Podpowiedz proszę gdzie znajdę ankietę do wypełnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33074 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Skopiuj wklej a Odpowiedzi pozamieniaj pod siebie

Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1170
A czemu na redukcji jest potrzeba wiecej bialka niz na masie? Ja waze 73 kilo . Ciezko by mi bylo zjesc 146 gram bialka.

Milena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Zeby mieso tak nie uciekalo jak fat ☺
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tkanki tłuszczowej

Następny temat

Wybór celu treningowego

WHEY premium